top of page
ölüm büyüsü

Ölüm Büyüsü Nedir? 

Ölüm büyüsü bilinmekte olan tüm büyülerin en kuvvetlisidir diyebiliriz. İsminden de anlaşılacağı üzere bir kişinin başka bir kişiyi öldürebilmek üzere yaptırmış olduğu büyü çeşididir. Ölüm büyüsü kara büyü kategorisinde bulunmakta olan büyülerin en başında gelmektedir. Şayet bu büyü bir kişiye yapılır ise o kişi belirli bir süre sonra psikolojisini tamamen yitirerek, kendisini öldürme teşebbüsüne gitmektedir. Yani ölüm büyüsü ile bir insan intihar ettirilebilmektedir. Ölüm büyüsünü yapmakta olan büyücüler ya da medyumlar enerji aleminde yaratılmış olan ve normal bir insanın göz perdesinden ötürü göremediği ruhani varlıkları, yani İslam dinine göre cinlerin padişah ailesinden olanlardan yardım alarak bu büyünün yapımını gerçekleştirebilmektedir. Ölüm büyüsü halinde olan insanların ruhani hastalığını kesinlikle bir psikolog ya da psikiyatri çözemez. Ancak ölüm büyüsünün bozulması sonucu büyünün etkisi altında olan şahıs eski haline geri dönebilir. Kaldı ki ölüm büyüsünü bozabilmekte tabiri caiz ise her babayiğidin harcı değildir. Çünkü ölüm büyüsü enerji aleminde ki frekans varlıklar ile yapılan geri dönüşü çok zor olan anlaşmalar eşliğinde yapılmaktadır. Şayet ölüm büyüsünün bozumu doğru bir biçimde yapılmaz ise bu varlıklar büyüyü bozmaya çalışan kişinin hayatını alt üst edebilir. Ölüm büyüsü etkisi altında olan birey rüyasında tuhaf varlıklar (cinler) görürken, normal yaşantısında da garip sesler duyabilmektedir ve kişi en sonunda delirerek bu duruma bir son verebilmek için hayatını sonlandırabilmektedir. 

Ölüm Büyü Nasıl Yapılmaktadır? 

Ölüm büyüsünün yapımını her medyum ya da büyücü yapamamaktadır. Kaldı ki birçok medyum veya büyücüde bu büyünün yapımını bilmesine rağmen yapımından kaçınmaktadır. Çünkü ölüm büyüsü İslam dinine göre günahı en büyük olan büyüdür. Bunun nedeni ise bir kişiyi öldürme emeli ile yapılmasından ötürüdür. Gerçi diğer tüm büyülerde İslam dinine göre günahtır. Ancak ölüm büyüsünün günahı cehennemde yanacak olan şeytanın cezasına eşdeğer niteliktedir. Bu sebepten ötürü de bizler siz değerli web sitemizin okuyucu sakinlerine ölüm büyüsünün yapımının ana hatlarından burada bahsedecek olsak da kesinlikle bu büyüyü yaptırmamanızı ya da tek başınıza asla yapmamanızı önermekteyiz. 

Ölüm büyüsünün yapımı için ölümü istenilen kişinin anne ismi, baba ismi, anne doğum tarihi, baba doğum tarihi, kendi isimi ve kendi doğum tarihi gibi bir takım şahsi bilgiler istenilmektedir. Ayrıca ölüm büyüsü yapılacak olan kişinin net bir biçimde çekilmiş olan kendi fotoğrafı, kişinin elbise parçası ve kişiden alınan saç teli örneği gibi bazı materyallerde büyünün yapımında gerekli olmaktadır. Bunların yanında ölüm büyüsünü gerçekleştirecek olan medyumunda bazı materyalleri hazırlaması gerekmektedir. Her şeyden önce ölüm büyüsü dinsiz olduğu bilinmekte olan kişilerin var olduğu mezarlığa yakın bir mekanda yapılmalıdır. Bu büyü için taze kırmızı soğan kabukları ve sarımsak kabukları gerekmektedir. Yine ölüm büyüsü yapımında kuru incir ağacı yaprağı, kurumuş hurma ağacı yaprağı, kuru defne yaprağı ve kuru ceviz yaprağı da gerekli olmaktadır. 

İlk önce bir adet beyaz bir domuz kesilerek, kesim esnasında ölüm büyüsü yapılacak olan kişiye ait resimde bu domuza gösterilerek kesilmelidir. Domuzun az bir kanı ölüm sunağı ismi verilen metal bir kap içerisine alınırken, domuzun bağırsağı da ayrıca alınmalıdır. 

İkinci olarak ölüm büyüsü yapılacak olan kişinin resminin boş bir alanına yine kişinin şahsi bilgileri özel ritüeller eşliğinde işlenmelidir ve fotoğraf,  hurma yaprağı, defne yaprağı, ceviz yaprağı, soğan ve sarımsak kabukları soldan sağa bir çember gibi yakılacak olan mumlarda teker teker yakılmalıdır. Yakın tüm materyallerin külleri ise domuz kanı içerisine karıştırıldıktan sonra domuz bağırsağı da içerisine koyularak 1 gün süreç bekletilmelidir. 

Son olarak 1 gün geçince bağırsak çıkarılıp, kesilen domuzun derisine sıkıca sarılarak, dinsiz kişilerin mezarlarının olduğu bilinen mezarlığa gömülmelidir. Böylelikle ölüm büyüsü tamamlanmış olup, minimum 19 gün ile maksimum 91 gün arasında istenilen sonucu vermektedir. 

Zelan

Son derece kaliteli bir insan ve iyi bir medyum olan Ahmet  hocamızı tavsiye ediyorum. Kendisi mısırda el ezher üniversitesinde eğitim almış gerçekten ilim sahibi ve büyüler konusunda uzman bir medyum aile içi ilişkiler, sevgili ve eşler arası problemler, kara büyüler ve daha bir çok alanda gerçek bir uzman. Yaptığı işlemler %150 olumlu sonuçlanır. Neden diyecek olursanız ben ve çevremden yaklaşık 14-15 kişi kendisiyle çalışma yaptık ve her alanda farklı çalışmalardı bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, kara büyü gibi bir çok alanda çalışıldı ve bütün işlemeler başarı ile sonuçlandı. Bu yüzden kendisini şiddetle tavsiye etmekle birlikte çalışmasanız bile tanışmanızı tavsiye ederim.

bottom of page