top of page
aslan-burcu

Aslan Burcu Genel Özellikleri

Aslan burcunda doğan herkesin iç dünyasında biraz da olsa yönetme isteği ve arzusu vardır. Aslanlar yeteneklerinin hemen hemen tamamını bu alanda kullanmaktan çekinmezler. Bireysellik dışında topluluğu ilgilendiren her konuda başarı gösterirler. Onların sahip olduğu bu yeteneği küçümsememek gerekiyor. İnsanlar aslan burcu insanlarını kendini beğenmişlikle suçlayabilir ve haklılık payları da vardır. Sahip oldukları özelliklerin kıymetini bildikleri için kendini biraz olsun beğenmeleri de normaldir.

Aslan burcu insanları hayatlarının her alanında dikkatler üzerinde olsun ister. En iyisine sahip olmak ve herkesin en iyisi sensin demesini ister. Tutkuları, istekleri ve arzuları üst seviyelerdedir. Tüm bunlara rağmen kendinden daha üstün gördükleri kişiye de fazlasıyla saygı duyacaklardır. Aslan burcu insanlarının ne yapacaklarını kestirmek işte bu yüzden zordur.

Aslan Burcu Erkeği

Yönetme arzusu ile yanıp tutuşan bir erkek, işte Aslan burcu erkeği. İdare etmek ve yönetme içgüdülerinden dolayı hayatlarındaki herkesin yaşantısıyla ilgili fikir sahibidirler. Herkesi hayatına karıştıkları için insanlar aslan burcu erkeğini hem sever hem de biraz nefret eder. Yani aslan burcu erkeği her açıdan karşısındaki kişinin kafasını karıştırabilir.

Aslan burcu erkeği duygularını gizlemekte ve saklamakta tam bir ustadır. Sizi sevmiyor gibi görünse de sevebilir, seviyor gibi görünse de nefret edebilir. Planlı hareket etmek tam da aslan burcu erkeğine göredir. Bağlılık duyduklarında bu kişi arkadaşları ya da birlikte olduğu kişi olsun daima yanında olsun ister ve ondan kolay kolay vazgeçemez. Aşk hayatında da sadık insanlardır aslan burcu erkekleri.

Aslan Burcu Kadını

Baş edilmesi ve yönlendirilmesi imkansız bir kadındır Aslan burcu kadını. Onlar üzerinde baskı kurmak hatta baskı kurmaya çalışmak yapacağınız en büyük hatalardan birisi olabilir. Aslan burcu kadınları aşık olduklarında gözleri kimseyi görmez. Dünyada sadece iki kişi yaşıyormuş gibi hareket ederler. Hâl böyle olunca da onların sadakatini sorgulamak mantıksızlık olacaktır.

Aslan burcu kadını iş ve kariyer hayatında da benzer özellikler taşır. Başarıya ulaşmak ve zirvede olmak isterlerse freni patlamış bir kamyon gibi önlerine geleni ezip geçecek ve zirveye oturacaktır. Finansal açıdan kendilerini çok iyi yönetemezler. Harcama yapmayı çok sevdikleri için maddi açıdan kendilerini sürekli zora sokacaklardır.

bottom of page