top of page

Falın Başkenti Uygulamasını İndirin
İOS veya Android Sürümlerine Tıklıyarak 
Marketten Kolayca Uygulamamıza Sahip Ola bilirsin

app-store
Google_Play_Badge_TR

Uygulamaya Erişiminiz OLmadığı Taktirde 
Web Sitemizden Devam Edebilirsiniz


Uygulamamızda Neler Var
Aşk hayatınız hakkında bilgiler,Eşya kaybı durumu hakkında bilgi.iş yaşantınız,Maddi durum,Evlilik veya nişan,Aile ve dostluk, arkadaşlık ilişkileri hakkında bilgiler,Stresli olabilecek durumlar ve zorluklar,


Profesyonel bir Falcı olarak, fal bakma yeteneğimi tum müşterilerimle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Yapılamaz denen şeylere cüret etmek için yaşıyorum. Umarım, yaşam sürecimin insanların kendi hayat hedeflerini ve özlemlerini uyandırmakta bir etkisi olur. Müşterilerimin kendi yaşam potansiyellerini görmelerini sağlamak için çeşitli fal hizmetler sunuyorum. Hizmetlerime aşağıdan göz atın ve hemen iletişime geçin.

Kahve Falı

Falın Başkenti'nin göz bebeği olan kahve falı, antik çağlardan günümüze kadar gelmiş bir fal sanatıdır. Kahve falında fark yaratmış olan Falın Başkenti ise ilk gününden bu yana dünyadaki kahve falı uygulamaları arasında öncüdür. Fincanınızdaki telvelerin ışığında şifa bulmak ve kendinize bir yol haritası çizmek için siz de günlük ücretsiz kahve falı hakkınızı kullanabilir, hayatın stresinden bir anlık bile olsa uzaklaşabilirsiniz.

Tarot Falı

Tarot kartları, derin manalarını üzerlerindeki resimlerde bulunan detaylarda taşır. Hele bir de bu kartları Falın BAŞKENTİ yorumluyorsa o falın anlamına anlam katılır. İşte bu yüzden Tarot, FALIN BAŞKENTİ dünyasının çok tercih edilen bir diğer falı. Her gün milyonlarca kullanıcıya gönderilen kusursuz ve detaylı fallarla, Tarot kartlarının sakladığı mesajları size ulaştırıyoruz.

Günlük Burç Yorumu ve Astroloji Falı

FALIN BAŞKENTİ’nin renkli dünyasında gökyüzünün bekçileri olan yıldızlar da var! Zamanın başlangıcından bu yana insanlara yön göstermiş olan yıldızların ışığından, Falın başkenti’nin günlük burç yorumları, astroloji falı ve burç uyumuyla faydalanabilirsiniz. Eşsiz bir deneyim için günlük ücretsiz astroloji falınızı mutlaka alın!

bottom of page