top of page
kemik-buyusu

Kemik Büyüsü Nedir? 

Kemik büyüsü ismi gibi kemik ile yapılmakta olan bir büyüdür. Ancak kemik büyüsünün yapımında kullanılacak olan kemik büyünün yapım amacına göre farklı hayvanların kurban edilmesi ile yapılmaktadır. Kemik büyüsü hem ak büyü, hem de kara büyü sınıfında yer almakta olan çok büyük bir aşk büyüsüdür. Kemik büyüsünün ak büyü kategorisinde yer almakta olan özelliği bir kişiyi aşkına kavuşturmak, aşık olduğu kişiyi ona geri dönmek amacı ile yapımıdır. Kara büyü kategorisindeki yeri ise iki aşık olan çifti birbirinden ayırmak içindir. Kemik büyüsü yalnızca aşk işleri için yapılmaktadır. Bunun yanı sıra kemik büyüsü birbirlerini sımsıkı bağlı olan evli çiftleri dahi boşanma aşamasına getirebilecek güce sahiptir. 

Kemik Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır? 

Kemik büyüsünün medyumdan medyuma, büyücüden büyücüye yapımı farklılık gösterirken, bu medyumların ve büyücülerin dini inanışlarına göre de farklılıklar gösterebilmektedir. Kemik büyüsünü hemen hemen her dine mensup olan büyücüler ya da medyumlar yapabilirken genellikle bu büyünün yapımında Yahudiler daha aktif rol oynamaktadır. Bunun sebebi ise kemik büyüsünün yapımına yardımcı olacak olan enerji boyutunda yaratılmış olan ruhani varlıkların, yani İslam dinine göre cinlerin daha çok Yahudi dinine mensup olanların bu büyünün yapımına katkı sağladığı büyücüler ve medyumlar arasında bilinmektedir. Enerji boyutundaki ruhani varlıklarında biz insanoğlu gibi dinleri, devletleri, haneleri, hanları, hamamları ve yaşama tarzları bulunmaktadır. Kara büyüler olsun ya da ak büyüler olsun hiç fark etmeksizin tüm büyülerin yapımında bu ruhani varlıkların yardımına başvurulmaktadır büyücüler ya da medyumlar tarafından.  

Kemik büyüsünün yapımında yukarıdaki yazımızda da belirtmiş olduğumuz gibi yapılma amacına göre kullanılacak olan malzemeler ya da diğer materyaller farklılık göstermektedir. Bizler ise siz kıymetli olan okurlarımıza bu yazı içeriğimizde kemik büyüsünün ak büyü kategorisindeki bir özelliği olan bir kişiyi aşkına kavuşturmak üzere yapımından bahsetmeye çalışacağız. 

İlk olarak ak büyü kategorisindeki bu özelliğini kullanmadan önce büyü yapılacak olan kişinin anne ismi, baba ismi, annesinin doğum tarihi, babasının doğum tarihi, kendi ismi, doğmuş olduğu tarih gibi bilgiler gerekirken, yine büyü yapılacak olan kişiye ait olan bir adet eşya parçası (kalem olur, tırnak makası olur, toka olur, gözlük olur, elbise parçası olur, fark etmez), kişinin vücudundan alınacak olan az bir parça (ten parçası olur, tırnak olur, saç teli olur, sakal kılı olur, fark etmez), kişiye ait olan görüntü olarak net gözüken bir adet fotoğraf gibi envanterler kemik büyüsü için gerekli olmaktadır. Bunların yanı sıra kemik büyüsünün yapımını üstlenecek olan büyücünün ya da medyumunda ak büyü sınıfındaki özelliğini yapacağı için beyaz bir koyunun kurban edilerek, bu kurbanın sağ ön bacağından alınacak olan bir adet büyük bir bacak kemiği, soğan ve sarımsak kabukları, incir ağacı özü sütü, defne yaprağı gibi materyalleri büyü öncesi hazır bulundurması gerekmektedir. 

Kemik büyüsünün yapımına geçecek olursak; büyü yapılacak olan şahsın fotoğrafının boş bir alanına yine kişinin şahsi bilgilerinin özel bir içerisinde defne yaprağı özü barındıran mürekkep yardımı ile işlenmesi gerekmektedir. Ardından bu fotoğraf içerisinde defne yaprağı, soğan ve sarımsak kabukları karıştırılmış ve kurbanlık koyundan alınmış kemik yatırılmış olan incir ağacı sütünün içine koyularak 1 gün geçmek sureti ile bekletilmelidir.  1 gün geçtikten sonra ise bu karışımın içerisinde fotoğraf ve kemik alınarak kurutulmaya bırakılmalıdır ve ardından kuruyan kemiğin üzerine yine şahsın kişisel bilgilerinin işlenerek, fotoğraf ve şahıstan temin edilen envanterler komple kemiğin üzerine aynı kurban edilen koyunun derisi ile sıkıca bağlanmalıdır. Böylelikle kemik büyüsünün yapımı gerçekleşmiş olup, büyü en yakın bir mezarlığa gömülmelidir. Kemik büyüsü ortalama olarak 16 gün ile 61 gün arasında tutmaktadır. 

Esra

Ben 9 gun önce Ahmet beye aşk büyüsü için danıştım durumu anlattım ve kendisi benim durumumda olanlar için kemik büyüsünü önerdi. Aşk büyüsünden daha etkiliymiş. Tabii ki kabul ettim beni bu durumdan kurtarsa yeterdi. Dediğim gibi bugün 9.gün ve yavaştan etkilerini gördüğümü söyleyebilirim. Gerçekten medyum ahmet iyi ki danışmışım harika birisi
bottom of page