top of page
saç-büyüsü

Saç Büyüsü çok yaygın bir büyüdür. Yapılışı bakımından hem ak hemde kara büyüler kategorisinde yer almaktadır.

Bu büyüyü yaptırmadan önce öncelikle ayırma,soğutma büyüsü olarak mı yoksa bağlama büyü olarak mı yaptıracaksınız ona karar vermelisiniz. Saç Büyüsü isminden de anlaşıldığı gibi yapılacak kişinin saçı olmadan yapılmamaktadır. Mutlaka büyüyü yaptıracağınız kişinin bir kaç tel saçı olması gerekmektedir.

Ayırma büyüsü olarak yapılacaksa eğer kişinin ismi, doğum tarihi ve bir iki saç teli gerekmektedir. Öncelike saçları bir kağıda yazılan harfler ve sembolik işretlere doluyoruz. Dolama işlemi yapılırken tılsımlı sözleri unutmuyoruz. Bu işlem bittikten sonra dolanan saçları mumluyoruz. Mumlanan saçlar kurumuş bir ağacın köküne gömülüyor. Bağlama büyüsünde durum biraz daha farklı. Saç Büyüsü yapılışı bakımından birçok farklı şekilde yapılmaktadır. Tek bir şekilde değil birçok malzeme ile yapılır. Bu büyüyü yapmadan önce kişiler anlattıkları ve yaşadıkları durumu analiz edip ona göre nasıl bir büyü yapılacağına karar verilir.

Bazı büyülerde tek bir tel yeterli olacakken bazılarında birden fazla saç teli gerekebiliyor. Bu sebeple kişilerle bir ön görüşme sonucunda hangi malzemeler kullanılacağına karar verilir. Medyum Ahmet kişilerle görüştükten sonra nasıl bir çalışma yapacağına karar veriyor. Kendisi aslen Ankaralıdir. Ailesinden edinmiş olduğu birçok bilgi sayesinde uzun yıllardır medyumluk görevini devam ettirmektedir. Kendisinin yetenekleri arasında kehanette bulunma, bioenerji, medyumluk bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ruhani varlıkların yardımlarınıda almaktadır.

Saç Büyüsü Anadolu da birçok insanın yaptırdığı bir büyüdür. Şuanda da yapılmaktadır. Eski büyüler sürekli olarak yapılmaktadır fakat birçok medyum bu büyüleri kulaktan dolma bilgilerle yapmaktadır. Medyum Ahmet her büyüyü araştırmakla kalmayıp onlara yeniliklerde eklemiştir.

Kendisine özgü çalışmaları ile Medyum Ahmet sizlere kesin sonuç veriyor. Kesin sonuca ulaşmak için çok uzağa gitmenize gerek yok bir telefon açarak çözüme ulaşmanız çok kolay.

Yonca

Bu zamana kadar 6 tane medyuma 7000 lira para kaptırdım. Artık acılarımda dindirilemez hale gelmişti. Bu işlerin içinden çıkmak için gerçek bir medyuma ihtiyacım vardı. Sonunda internet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucunda medyum Ahmete ulaştım kendisi bana çok özel bir çalışma yaptı ve sorunumdan kurtuldum. İyi ki tanıdım sizi Ahmet  bey. Her şey için teşekkür ediyorum.

Tüm Çalışmalarımızı Yakından Takit Et

Thanks for submitting!

bottom of page