top of page
tarot-kartlari-destesi

Asılmış Adam

Vazgeçiş anlamına gelmektedir. Elde bulunan şeyler daha iyi bir hedefe ulaşmak için kurban edilecektir. İnsanların kendilerini ibadete verecekleri anlamı da taşımaktadır. Bu kartı çeken kişilerin hayatları hızlı bir şekilde değişebilir.

Asılmış Adam (ters)

Bencilliğin temsilcisidir. Bu kartı seçen kişi çok egoludur ve kendinden başkasını düşünmez.

Tılsımların Kraliçesi

Tebrübe ve ayakları sağlam basan insanları ifade etmektedir. Ekonomik özgürlüğünün kendi elinde bulunmasını isteyen bu kişiler sabırlıdır ve daha iyi bir hayat için çalışmaktan vazgeçmez.

Tılsımların Kraliçesi (ters)

Kendine güvenmeyen kişileri temsil eder. Zayıf iradeli bu kişiler özgürlükleri açısından kısıtlı hissetmektedir. Kendi hayatlarındaki eksiklikleri başkalarını sorumlu tutma eğilimi gösterirler.

Şeytan

Korkuyu temsil eder. Korkular insanların hata yapmasına sebep olur. Dış görünüşü ile iyi para kazanmayı temsil eder. Para ve gösteriş için yapılan evlilikleri, arkadaşlıkları temsil eder.

Şeytan (ters)

Kötü düşüncelerden arınmayı ifade eder. Yaşanan kötü olaylardan ders almayı bilen bu kişiler bencilliklerinden kurtulmayı başarırlar.

Kuvvet

Güç, sevgi ve anlayışın temsilidir. Kendi karakterini iyi tanıyan bu kişiler alınganlık ve kompleks gibi negatif duygulardan arınmışlardır.

Kuvvet (ters)

Kendini beğenmiş ve kendinden başka kişileri düşünmeyen bireyleri temsil eder. Psikolojik problemi olabilen bu kişiler sinirli ve şiddet yanlısı olabilir.

Dünya

Hayatı temsil eden bu kart, rahat bir yaşam anlamına gelir. Sorumluluk sahibi olan kişiler planlarını başarmada ön plana çıkarlar. Kendisine ve çevresine karşı saygılıdır.

Dünya (ters)

Ters dünya’yı seçen kişi sorumluluk almaktan kaçınan ve başarıya yaklaşmış olsa da tam olarak tamamlamamış kişilerdir.

 

 

 

Ay

Sahtekar ve namussuz kişileri temsil eder. Bu kişi çevresindekileri aldatıyor olabilir. Sezgileri güçlü olan bu kişiler etraflarında olan şeyleri fark edebilirler.

Ay (ters)

Tes ay, etrafınızdaki hilekarlıkların bittiği anlamına gelmektedir. Daha dürüst ilişkiler yaşayabilirsiniz. Daha yaratıcı işlerin ortaya konacağını simgelemektedir.

Kupaların Ası

Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Duyguları dışa yansıttığınız bir döneme girebilirsiniz.

Kupaların Ası (ters)

Duygularla hareket etmeyi bırakacağınız ve daha fazla kendinizi düşüneceğinizi gösterir. İlişkilerde daha dikkatli olmalısınız.

Kılıçların Uşağı

Uyumu temsil eden karttır. Kartı çeken kişi matematik, mühendislik gibi konularda başarılar elde edebilir. Zihin çalıştıran oyunları seven bu kişiler, giriştikleri işlerden kolay sıkılabilir.

Kılıçların Uşağı (ters)

Mantık bu kişilerde ön plandadır. İğneleyici sözleri olan bu kişiler, üzücü birtakım olayların yaşanabileceğini simgeler.

Tılsımların Uşağı

Diğer insanların düşüncelerine oldukça saygılı olan bu kişiler aynı zamanda sabırlıdır da. Açık fikirli halleri ile yaşadıkları pek çok olaydan ders alırlar.

Tılsımların Uşağı (ters)

Bu kişiler kendilerine acılar ve çok isyankardırlar. Anarşik davranışları ile otoritelere karşı gelirler. Genel öğretilerden kaçma eğilimi gösterirler.

Savaş Arabası

İstenilen şeylere ulaşılacağı ve zorlukların üstesinden gelineceğini ifade eder. Negatif düşüncelerden uzak olan bu kişiler hayata karşı dimdik durarak başarıya her zaman ulaşır.

Savaş Arabası (ters)

Yenilgi anlamına gelir. Bağımlılıklar artabilir ve olumsuz olaylar yaşanabilir.

 

 

 

Ölüm

Yeniden başlama anlamına gelir. Anlam olarak kötü gibi gelse de kişiye şans getiren bir karttır ve yeni bir hayatı temsil eder.

Ölüm (ters)

Kendini sürekli olarak sıkışmış insanları temsil eder. Bu kişilerin problemleri hiç bitmez.

Büyücü

Hırslı insanları temsil eder. Özgüvenleri yüksek olan bu kişiler yeteneklidir de. Kendilerini gösterebilecekleri serbest işlerle uğraşırlar.

Büyücü (ters)

Güvenilmez kişilerin temsilidir. İşler bu kişilerle yarım kalır ve kötü amaçlar için çeşitli planlar yapılabilir.

Asaların Kralı

Yaratıcılığı ve dürüstlüğü temsil eder. Rekabeti ve savaşmayı sever. Başarılı olmak için çok hırslılardır ve bu uğurda savaşırlar.

Asaların Kralı (ters)

Kibirli kişileri temsil eder. Her şey kendilerinin olsun istemeye başlayan bu kişilerin karakteri de oldukça baskındır.

Kılıçların Kralı

Şampiyonları temsil eder. Zorluklar karşısında yılmayan bu kişiler tecrübeleri ile başarıya ulaşır. Dürüst olmaları ile dikkat çekerler.

Kılıçların Kralı (ters)

İntikam almayı seven kişilerdir. Yaşadıkları şeyleri asla unutmazlar ve kin tutarlar. Çevrelerine karşı oyunlar çevirmeyi ve ortalığı karıştırmayı severler.

 

 

 

Kılıçların Yedilisi

Kendi kendinizin düşmanı olmaya başlayabilirsiniz. Psikolojik olarak zor süreçlerden geçebilirsiniz. Kendi kendinize ihanet edebilir, hatalar yapabilirsiniz.

Kılıçların Yedilisi (ters)

Yapılan iyilikler aslında kendinizi ruhsal olarak iyi hissetmenizi sağlar.

Asaların Dörtlüsü

Başarılı bir dönemde olacaksınız ve hedeflerinize ulaşacaksınız. İş, aşk veya aile konularında pozitif bir dönemdesiniz.

Asaların Dörtlüsü (ters)

Hedeflerinize ulaşacağınız anlamına gelir. Mutluluk ve başarı sizi bulacaktır.

Kupaların Dokuzlusu

Hayatınız tekrar eskisi gibi eğlenceli ve huzurlu olacak. Para ve sağlığın yerinde olduğu bu dönemi güzel bir şekilde geçireceksiniz.

Kupaların Dokuzlusu (ters)

Hayal kırıklıkları yaşayabileceğiniz bir dönem.

Kılıçların Dörtlüsü

Yeni başlamak istediğiniz şeylere adım atmadan biraz beklemeli ve dinlenmelisiniz. Bu dönemi sakin ve kendi başınıza yaşamalısınız.

Kılıçların Dörtlüsü (ters)

Tekrar tekrar yaşanan olayları temsil eder. Geçmişte yaşadığınız bir aşk veya arkadaşlık tekrar gündeme gelebilir.

 

 

 

Asaların İkilisi

Hedefler bu kişiler için belli bir anlama gelmektedir ve oldukça önemlidir. Girişimlerinde başarılı olan bu kişiler dünya gerçeklerinin farkında olmalıdır.

Asaların İkilisi (ters)

Hedefleriniz için hırsla çalışıyor olsanız da bunlar gerçekleşmeyebilir. Hayal kırıklıkları yaşamamak için temkinli olmalısınız.

Tılsımların Sekizlisi

Kendinizi tanıma, meslek seçme veya iş seçme için yeni bir döneme giriyorsunuz. Yeni kişilerle tanışabilir, yeni işlerden çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

Tılsımların Sekizlisi (ters)

Yetenekli olan bu kişiler başarıya ulaşmada çeşitli sorunlar yaşayabilir. Yeteneklerinizi yanlış ve kötü yönlerde kullanabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız!

Kılıçların Altılısı

Geçmişte yaşadığınız kötü deneyimleri atlatıyorsunuz. Olumlu etkiler hayatınıza gelmeye başlasa da geçmişte yaşadıklarınızı unutmaya ve o ortamdan uzaklaşmaya çalışmalısınız.

Kılıçların Altılısı (ters)

Hayatınızdaki zorluklar biraz daha bu şekilde ilerlemeye devam edecek. Taşınma gibi işleriniz gerçekleşmeyecek.

Tılsımların Dörtlüsü

Ekonomik gücünüz yükselecek, bu sayede çok daha güçlü bir hale geleceksiniz. Özgüveniniz artarken bencilliğiniz de biraz gün yüzüne çıkabilir.

Tılsımların Dörtlüsü (ters)

İlişkilerde hissettiğiniz güç azalabilir. Savurgan davranışlar nedeniyle parasız kalabilirsiniz.

Kupaları Şövalyesi

Heyecanı temsil eden karttır. Öz sezileri kuvvetli olan bu kişiler sanatsal işlerde başarılı olurlar.

Kupaların Şövalyesi (ters)

Hassas duygular ve sanatsal yön körelmeye başlar. Sorumluluklardan kaçmak isteyebilir, çeşitli aldatmalara maruz kalabilirsiniz.

 

 

 

Kılıçların Kraliçesi

İlişkisi olan kişilerin ilişkideki özgüvenlerini vurgular. Mantıkları ile hareket eden bu kişilerin kavrayışları yüksektir.

Kılıçların Kraliçesi (ters)

Etrafınızda çok fazla dedikodu var. Kötü haberlere hazırlıklı olun. Geçmişte yaşadığınız kötü deneyimleri bir kenara bırakın, özgüveninizi yükseltin.

İmparatoriçe

Aşk ve evlilik kartıdır. Eğer bu kartı bir kadın seçtiyse bu kadın duygusal ve ekonomik anlamda güçlü olmayı sever.

İmparatoriçe (ters)

Psikolojik çeşitli problemler yaşanabilir. İlişkilerde ve anne olma konularında sorunlarla karşılaşılabilir.

Deli

Hayatınızda önemli tercihler yapabilirsiniz. Yeni bir çevre ve fırsatlar sizi bekliyor. Aşk hayatınıza yeni birisi güneş gibi doğacak.

Deli (ters)

Şanssızlığı simgeler. Farkı kişiler düşüncelerinizi yönlendirebilir. Yapacağınız hatalar utanmanıza sebep olabilir.

Tılsımların Kralı

Azimli ve çalışkan insanı simgeler. Güzelce parasını kazanır güzelce de harcar. Mantıksaldır. Geleneklerine de bağlı olan bu kişiler etrafından saygı görmek ister.

Tılsımların Kralı (ters)

İnatçı ve materyalist kişilerdir. Maddi şeyler bu kişiler için önemlidir ve etraflarındaki kişilerin hayatlarını zorlaştırırlar. Bağnaz düşüncelere sahiptirler.

Asaların Uşağı

Hırs ve gayreti temsil eder. Topluluklar içinde dikkat çekmeyi ve liderlik etmeyi severler. Çeşitli riskler alacağınız bir dönem.

Asaların Uşağı (ters)

İlgi ve sevgi arsızı insanlardır. Dikkat çekme çabanız sizi itici gösterebilir. İlişki hayatınızda negatif olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Baş Rahip

Geleneksel olan bu kişiler tutucu özellikleri ile etraflarındaki kişileri bunaltabilirler. İçinizden gelen sesleri dinlemelisiniz.

Baş Tahip (ters)

İş durumu iyi olan bu kişiler evliliklerinde problemler yaşayabilirler. Düzensizlerdir ve iç seslerini dinlemezler.

Kılıçların Şövalyesi

Yeni ve beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Saldırgan ve alaycı davranışlarınız çevrenizdeki insanları negatif etkileyebilir.

Kılıçların Şövalyesi (ters)

Bencillikleri ile ön plana çıkan bu kişiler büyük bir yanlış anlaşılmanın ortasında kalabilirler. Ön yargılara maruz kalabilirler. Hayatlarında aniden olumsuz olaylar gerçekleşebilir.

Baş Rahibe

Kafanızın içinde dönen bir sürü düşünce var, gelecek kaygıları ile dolu. Sezgileriniz sayesinde koşulları iyileştirebilirsiniz. Uyumlu ve mutlu kadını temsil eder.

Baş Rahibe (ters)

Davranışlardaki değişiklikler negatif olaylara sebep olabilir. Ahlaki açıdan onaylamadığınız şeylerin içinde kendinizi bulabilirsiniz. Kendinizi iyi tanımalısınız.

Aşıklar

İlişkilerde mutluluğu ve dengeyi temsil eder. Mantık ve denge bu kartta ön plana çıkar.

Aşıklar (ters)

Duygularınızı yanlış yönlendirerek almamanız gereken kararlar alabilirsiniz. İlişkileriniz bozulabilir ve sağlıksal sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

 

 

 

Denge

Sanatı temsil eder. Orta yolu bulmanız sizden beklenir. Uzlaşmacı tavırlar içine girmeniz gereken olaylar yaşanabilir.

Denge (ters)

Aşırı ve abartılı davranışlar dikkat çeker. Sabırsız olan bu kişiler uzlaşmaktan uzaktır. Laflarınızı çevirerek farklı anlamlara getirir.

Kupaların Kraliçesi

Sezgisel olarak güçlü olan bu kişiler aynı zamanda oldukça hassastır. Duygusal olarak pek çok sorunla karşılaşabilirler.

Kupaların Kraliçesi (ters)

Çok kırılgan bir yapıları olan bu kişiler çevrelerindeki insanları yorarlar. Devamlı her şeye alınır ve kırılırlar. Zayıflıklarınızı yenmeye çalışın.

Adalet

Hayatınızı dengelemenizi sağlayan bu kart ile pozitif kararlar vereceksiniz. Yeni bir düzene hazır olun.

Adalet (ters)

Adaletsizlik anlamına gelir. Haksızlığa maruz kalabilirsiniz. Merhametsiz kişilerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizde dengesizlikler yaşayabilirsiniz.

Tılsımların Şövalyesi

Para ve sağduyuyu temsil eder. Hayatınızda istediğiniz temel mutluluklar için aynı ölçüde para kazanmalısınız ve dengeyi yakalamalısınız.

Tılsımların Şövalyesi (ters)

Eğer konu para ise çıkarcılık oluşacağı anlamına gelir. İş bulmada sorunlar ile karşılaşılabilir. Parasızlık yaşanabilir.

Asaların Kraliçesi

İktidarı temsil eder. İş ve özel hayatta başarılı olmak için yüksek motivasyona sahip insanlardır. Kendilerini ifade etmek için tiyatroyu kullanabilirler. Özgürlük onlar için önemlidir.

Asaların Kraliçesi (ters)

Olumsuz olaylarla karşılaşılabilir. Seksi olan bu insanlar seksiliklerini kullanırlar. Bencil özellikleri ile dikkat çekerler.

İmparator

Hedeflerine ulaşan insanları temsil eder. Lider ve güçlü kişilerdir. Her zaman mantıklarını kullanırlar. Analiz yetenekleri ile olayları hızlı bir şekilde çözüme kavuştururlar.

İmparator (ters)

Yaptığınız planlar gerçekleşmeyebilir. Hayalperest olan bu kişiler bağımlılık problemleri yaşayabilir.

Kupaların Kralı

Hayat bu kişiler için anlamlıdır. Samimi halleri ile insanları etkilerler. Duygusal olarak enerjileri yüksektir ve inançlı kişilerdir. Her yaptıklarının bir anlamı vardır.

Kupaların Kralı (ters)

Duygusal olarak hassas insanlardır. Bağımlılıklara yatkındırlar. Çevreleri tarafından pek güvenilmezler.

 

 

 

Yıldız

Arzular ve hayaller anlamına gelir. İyi ruhlu ve pozitif kişilerdir. Meditasyon ile iç yolculukları temsil eder. Yeteneklerini keşfetmesi için desteklenmelidir.

Yıldız (ters)

İyimserliğini kaybetmiş ve hayal kırıklıkları yaşamış insanları temsil eder. Bu kişiler kendilerini yetersiz ve değersiz hissediyor olabilirler. Yaratıcılıkları kaybolmuştur.

Asaların Şövalyesi

Yaşamınızda çok farklı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Komik ve sevecen insanları temsil eder.

Asaların Şövalyesi (ters)

Hızlı ve düşünmeden alınan kararları temsil eder. İş hayatınızda çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Siz karşı rekabet halinde olan kişiler olacak.

Güneş

Tekrardan doğmak ve yenilenmektir. Başarılarınız sayesinde mutluluğa ulaşacaksınız. Kariyer alanında pozitif olaylar yaşanacak. Liderliği temsil eden bir karttır.

Güneş (ters)

Hayatınızdaki gelişmeler sizde hayal kırıklıkları oluşturabilir. Yeni gelişen olaylardan bezebilirsiniz. İlişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz.

Kader Çarkı

Karşınıza çıkacak fırsatlar olduğunu gösterir. Yaşadığınız olayları kendi lehinize çevirebilir, istediğiniz gibi yönlendirme yapabilirsiniz.

Kader Çarkı (ters)

Hayatınızda bazı şeyleri ertelemeniz gerekebilir. Hedeflerinize ulaşmak için çok çaba gösterseniz de başarılı olamayabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremeyeceksiniz.

Asaların Ası

Cesaretinizle başladığınız bir girişime başlayacaksınız.

Asaların Ası (ters)

Atmayı düşündüğünüz bazı adımlar sorunlarla karşılaştığınız için ertelenecek. Bencil ve dik başlı davranışlarınızı törpülemelisiniz.

Asaların Altılısı

Bu zamana kadar harcadığınız tüm emeklerin karşılığını alacaksınız ve başarılı olacaksınız. Azimli davranışlarınız sonunda sonuç vermeye başlıyor.

Asaların Altılısı (ters)

Hayatınızda kendinizi önemsiz hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Kupaların İkilisi

İlişkilerinizdeki paylaşımlar sizin için daha önemli bir hale gelecek. Aşk ilişkinizde partnerinize karşı derin bir çekim hissedebilirsiniz.

Kupaların İkilisi (ters)

Çevrenizdeki insanlarla tartışmalar yaşayabilirsiniz. İlişkileriniz bitebilir. Bu gibi durumlara karşı hazırlıklı olmalı ve fazla bağlanmamalısınız.

Kılıçların Beşlisi

Sevdiğiniz birilerini kırabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için hileler yapabilirsiniz. Aklınıza bu hileleri çevrenizden birileri sokuyor olabilir.

Kılıçların Beşlisi (ters)

Başarısızlık anlamına gelen karttır. İlişkilerinizde zarar görebilirsiniz.

Kılıçların Onlusu

Planlarınız sarpa sarabilir. Geçmişte yaptığınız bazı şeylerden dolayı başarısızlıklarla karşılaşabilirsiniz.

Kılıçların Onlusu (ters)

Zor olaylar karşısında aldığınız kararlar davranışlarınızın değişmesine sebep olacak. Yaşadığınız negatiflikler bir yana sizin için hala umut var.

Kılıçların Sekizlisi

Etrafınızdaki insanlar sizi yönetiyor. Kendi düşüncelerinizi ön planda tutmuyorsunuz. Kararsızlığınız sebebiyle seçim yapmaktan korkuyorsunuz.

Kılıçların Sekizlisi (ters)

Bir süredir düşündüğünüz ve karara varamadığınız konuları netleştireceksiniz. Kendinizi çok daha bağımsız ve özgür hissedeceksiniz.

 

 

 

Tılsımların Dokuzlusu

Kazançlarınız ve özgüveniniz artacak. Daha kararlı bir insan olacaksınız ve hayattan daha çok zevk alacaksınız.

Tılsımların Dokuzlusu (ters)

Mantığınıza ters davranışlarınız sebebiyle bazı şeyleri kaybedebilirsiniz. Mantığınızı dinlemeye çalışın.

Asaların Üçlüsü

Önceden aldığınız riskler pozitif anlamda size geri dönmeye başlayacak. Başarı artık size çok yakın. Çevrenizdekilerle güzel paylaşımlar içine gireceksiniz.

Asaların Üçlüsü (ters)

Hayatınızın idolünün aslında o kadar da örnek alınmaya değmeyecek biri olduğunu göreceksiniz. Ortaklı olarak yaptığınız işlerde sorunlar yaşayabilirsiniz.

Kupaların Sekizlisi

Hayatınızın amacını değiştirebilir, bazı önemli kararlardan vazgeçebilirsiniz. İlişkilerinizde ayrılmalar yaşayabileceğiniz bir dönem.

Kupaların Sekizlisi (ters)

Oldukça yoğun bir dönemdesiniz. Hayat size ilişkiler anlamında oldukça cömert davranacak. Yeni ilişkilere yelken açabilirsiniz.

Kılıçların Ası

Yeni ve güçlü bir döneme başlıyorsunuz. Sorunları çözdükçe kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz. Dürüstlüğünüz ve ilkeli davranışlarınızla ilerleyeceksiniz.

Kılıçların Ası (ters)

Bakılarla çevrili olduğunuzu ve sorunlarla baş etmeye çalıştığınızı gösterir. Dikkat etmeniz gereken konu, bu baskıları kendi kendinize mi yaratıyorsunuz?

Kupaların Üçlüsü

Ciddi bir ilişkiye başlayabilir ve çok mutlu olabilirsiniz. Evlilik, nişan gibi olayların ilk adımlarını atabilirsiniz.

Kupaların Üçlüsü (ters)

Mutlu son ile biteceğini düşündüğünüz ilişkiniz ayrılıkla sonuçlanabilir. Bağımlılıklar sebebiyle sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Evlilik gibi ciddi bir karar verecekseniz iyi düşünmelisiniz.

Asaların Dokuzlusu

Yaşadıklarınız sebebiyle hayata karşı daha temkinlisiniz. Geçmişte hayatınızda olan bir kişi veya bir hastalık tekrar kapınızı çalabilir. Hazır olun.

Asaların Dokuzlusu (ters)

Haklarınızı savunmadığınız için kendinizi zayıf hissedebilirsiniz. Tartışmalar ve kavgalar yaşayabilirsiniz. Korkularınızı bir kenara bırakmaya çalışın.

Asaların Yedilisi

İnişli çıkışlı bir dönem yaşıyorsunuz. Düşüncelerinizde ısrarcı davranacaksınız.

Asaların Yedilisi (ters)

Beklediğiniz yüzleşmeler ve problemler yaşanmayacak diyebiliriz.

Münzevi

Bu kişi kendi seçimlerini kendi verir ve aldığı kararlara güvenir. Yine de karşısına idol olabilecek kişiler çıkarsa o kişileri dinler.

Münzevi (ters)

Kararlarını kendi vermeyi tercih eden bu kişiler çeşitli sorunlarla karşılaşarak pişmanlıklar duyabilir.

Kılıçların Dokuzlusu

Psikolojik sorunlar yaşayabilirsiniz. Size karşı suçlamalar olabilir, bu durumlara hazırlıklı olmalısınız. Suçlamalar karşısında kendinizden tiksinebilirsiniz.

Kılıçların Dokuzlusu (ters)

Sabırlı davranırsanız problemleriniz kısa sürede çözüme kavuşacak. Yeni olaylar ile hedeflerinize daha kolay ulaşacaksınız.

Kupaların Yedilisi

Hayallere boğulacağınız bir dönem yaşayacaksınız. Özellikle bağımlılıklarınız ile gerçek dünyadan iyice uzaklaşabilirsiniz.

Kupaların Yedilisi (ters)

Kararlı olduğunuz ve adım atmaktan korkmadığınız bir dönem. Hedefleriniz için aldığınız kararlar doğrultusunda ilerleyeceksiniz.

Kılıçların Üçlüsü

Sıkıntılı günler geçirebilir kendinizi bir drama filminin içinde gibi hissedebilirsiniz. Size faydası olmayan kişileri hayatınızda tutmanıza gerek yoktur.

Kılıçların Üçlüsü (ters)

İlişkilerinizde acılı ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Her ne kadar ayrılıklara üzülseniz de zamanla daha az incineceksiniz.

Asaların Beşlisi

Rakiplerinizle karşı karşıya gelerek çekişmeli olaylar yaşayacaksınız. Tartışmaların içinde kendinizi bir anda bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara kıyasla kendinizi uyumsuz hissedeceksiniz.

Asaların Beşlisi (ters)

Hayatınızdaki tartışmaların artık son bulacağı bir dönem. Yeni başlangıçlara adım atacaksınız. Spora daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Kılıçların İkilisi

Duygu yoğunluğunuzun fazla olduğu bu dönemde duygularınızı göz ardı etmeye çalışacaksınız. Karar alma süreçlerinizi ne kadar erteleseniz de yaşadıklarınız bir karara varmadan son bulmayacak.

Kılıçların İkilisi (ters)

Net kararlar alacağınız bu dönemde yaşadıklarınız sizi etkileyecek. Biraz zamana bırakmalısınız.

Tılsımların Beşlisi

Yaşadığınız bazı kayıplar ile ruhsal olarak yorulabilirsiniz. Daha az para kazanacağınız bu dönem aşk hayatınıza da yeni birilerinin girmeyeceğini söylüyor.

Tılsımların Beşlisi (ters)

Çok daha neşeli ve eğlenceli olacaksınız. Geçici bir iş bulup çalışmaya başlayabilirsiniz. Ruhen kendinizi geliştireceksiniz.

Kupaların Onlusu

Gerçek sevgiyi yaşayacağınız bir dönem. Hayatınızdaki pozitif etkiler devam edecek. Evlilik gibi ciddi karalar alabilirsiniz.

Kupaların Onlusu (ters)

Etrafınızdaki insanlar devamlı olarak değişebilir, kavgalar edebilirsiniz. İlişkilerinizin koptuğu bir dönem.

Kupaları Uşağı

Çok daha mutlu ve huzurlu olacaksınız. Sanatsal işler yapacaksınız. Bu işlerinizde disiplinli olmalısınız.

Kupaların Uşağı (ters)

Hayal dünyasında yaşamayı çok seven bu kişiler gerçekleri görmezden gelir. Kararsızlık ve çekimserliğin kartıdır.

Asaların Onlusu

Kendi yeteneklerinizin dışında işler yapmaya çalışarak başarısız olabilirsiniz. Hırslarınız yüzünden işlerinize yeterli zamanı ayırmıyorsunuz.

 

 

 

Asaların Onlusu (ters)

Sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Maddi ve manevi olacak zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Kupaların Dörtlüsü

Çok yoruldunuz ve içinize kapandınız. İyice kendinizi dinlemeli ve yaşam tarzınızı gözden geçirmelisiniz.

Kupaların Dörtlüsü (ters)

Kendinizle geçirdiğiniz süreler artık bitti. Yenilikler sizi bekliyor. Yeni insanlar ile yeni hikayeler yazacaksınız.

Kupaların Beşlisi

Aldığınız kararlar sonucunda bazı kayıplar yaşayabilirsiniz. Her ne kadar can sıkıcı olsa da bu zamanların da geçeceğini bilin. Elinizdekilere odaklanın.

Kupaların Beşlisi (ters)

Geçmişten biri karşınıza çıkabilir. Oluşan bir geri dönüş yeni kapılar açmanızı sağlayacak. Kendinizi çok daha umutlu hissedeceksiniz.

Yıkılan Kule

Hayatınızda yaşayacağınız güçlükler temsil edilir. Dürüst bir karaktere sahipsiniz, bunu kaybetmeyin. Her ne kadar sizi yoldan çıkaracak olaylar yaşasanız da yolunuzu kaybetmeyeceksiniz.

Yıkılan Kule (ters)

Değişimler artık çok yakın. Hayatınızda çeşitli yıkımlar görünüyor olsa da bunu önceden fark ederek hazırlıklar yapacaksınız.

Tılsımların Yedilisi

Kendinizi başarısız hissedebilirsiniz. İçinizdeki sesi dinleyerek maddi ve manevi olarak istediklerinize ulaşabilirsiniz.

Tılsımların Yedilisi (ters)

Borç ve parasal sıkıntılar ile boğuşacağınız bir dönem. Devamlı bu problemleri düşünerek kendinizi çıkmaza sokabilir, sağlıksal sorunlar yaşayabilirsiniz.

Tılsımların Altılısı

Maddi olarak ferahlayacaksınız. Yatırımlarınız size pozitif dönüşler sağlayacak.Manebi olarak da kendinizi huzurlu hissedeceksiniz.

Tılsımların Altılısı (ters)

Hayattan beklentileriniz karşılık bulmayacak. Haksızlıklara maruz kalabilirsiniz. Vasiyet veya ortaklıklarda maddi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Tılsımların Üçlüsü

Yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz dönemler yaşayacaksınız. Ününüz artacak ve başarılarınız konuşulacak.

Tılsımların Üçlüsü (ters)

Girişimlerinizde isteksiz olabilirsiniz. Ortalama işler ile kendinize uygun mesleği yapacaksınız.

Tılsımların Onlusu

Fikirlerinizin arkasında duracak kararlılığa sahipsiniz. Hayatınızın yeni bir dönemine geçiş yapacaksınız.

Tılsımların Onlusu (ters)

Maddi konularda sorun yaşayabileceğiniz gibi ilişkileriniz de bu durumdan etkilenecek. Finansal problem yaşamamak için dikkatli harcayın.

bottom of page