top of page
Ücretsiz-Bakım-Yapan-Medyumlar

Ücretsiz bakım yapan Medyum Kimdir?

Medyumlar insanlar üzerinde ne gibi sıkıntılar olduğunu görmek için onlardan isim, anne ismi, doğum tarihi ve fotoğraflarını isterler. Bu bilgileri aldıktan sonra ruhaniler ile iletişime geçerek onlardan bu kişi hakkında bilgi alırlar. Bu bilgiler doğrultusunda kişiye üzerinde büyü olup olmadığına, sıkıntıların sebeplerine dair bilgiler verirler. medyumlar tarafından yapılan bu işleme Bakım adı verilmektedir.

Medyumlar bakım karşılığında sizden ücret talep edebilirler. Sahtekar medyumların çoğu sizlerden bakım karşılığında hiçte azımsanmayacak kadar meblağlarda paralar isteyebilirler. Bu medyumlar kesinlikler sahtekar medyumlardır ve bunlara rağbet etmemenizi öneririm. Çünkü bu sahtekar medyumların amaçları sizlerden olabildiğince fazla para almaktır. Bunun da ilk adımı olarak bakımı görürler. Bakımlar kendi arasında ikiye ayrılmaktadır. Ön Bakım ve Detaylı bakım olarak, Ön bakımda sizin üzerinizde bulunan büyüler görünür ve söylenirken, Detaylı Bakım işleminde ise üzerinizde bulunan büyüler ve işlemler görünür bunun yanı sıra büyünün kimin tarafından yapıldığı ve ne zaman yapıldığı ve ne için yapıldığı gibi soruların cevapları da verilir. Ön bakım ve Detaylı bakım arasında fiyat farkı bulunabilir. Bunun olması da gayet normaldir. Çünkü detaylı bakım Ön bakıma nazaran daha fazla zaman ve konsantre gerektiren bir işlemdir.

Bir medyum sizden ön bakım için para istiyorsa vermeyiniz. Eğer Detaylı bakım istiyorsanız fazla aşırıya kaçmayan rakamları verebilirsiniz. Medyum olduğunu iddia eden sahtekarlar detaylı bakım karşılığında sizlerden 200 – 500 TL arası rakamlar talep edebilirler. Fakat bu işin hakkı en fazla 100 TL dir. Sizlere naçizane tavsiyem öncelikle kendinize ön bakım yaptırın ve öncelikle medyumun sizin hakkında söylediklerine bakın, verdiği bilgiler sizi tatmin ediyorsa detaylı bakım yaptırarak merak ettiğiniz şeyleri öğrenebilirsiniz.

Ben medyum Ahmet olarak ön bakım için ücret talep etmiyorum. Bu da beni Ücretsiz Bakım Yapan Medyum sınıfında bir medyum yapıyor. Yılların tecrübesi ile sizlere yapmış olduğum bakımlarda üzerinizde olan bütün işlemleri görebilir, sizi tatmin edecek bilgiler verebilirim.

Bengi Yılmaz

Büyü yaptırmak istiyorsanız büyüler konusunda gerçekten süper sonuçlar alan medyum Ahmet tavsiye ederim. Sevdiğim adamı 8 günde bana geri getirdi böyle hızlı çalışan ve işlemleri bu kadar kısa sürede tutan başka birini görmedim. Efsane diyebilirim.

bottom of page