top of page
Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?  Bir insanın rüyasına girmek için ne yapmalı?

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Bir insanın rüyasına girmek için ne yapmalı?

Uykuya olduğumuz süre, beynimizin en dingin ve algılarımızın en açık olduğu zamandır. Özellikle de rüya gören kişinin bilinci açıkça onunla uykusundayken temas kurabiliriz. Bu tarz bir uykuda kişi bilinci açıkken rüya görmektedir, dolayısıyla onunla iletişim kurmak ve rüyasına girmek için en ideal an bu anlardır.

Birilerinin size yol göstermesine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? En iyi falcılarımızla iletişime geçin

 

Hoşlandığımız kişinin rüyasına girmek

Karşılıklı bir aşk yaşamak, bir kişinin düşüncelerinde var olmak ve rüyalarında bile aklında sadece sizin olmanızı istiyorsanız, önce onun sizi tanıması gerekir. Bir kişinin rüyasına girmek için aranızda görünmez enerji bağlarının oluşmuş olmalıdır. Hoşlandığınız kişiyle yakınlaşarak başlayın. Kendinizi onun görüş alanına yerleştirin, Onunla konuşun ve cazibenizi kullanın.

 

 

Bir insanın rüyasına girmek için neler yapmak gerekir?

Uykuya dalarken rüyasına girmek istediğiniz kişinin zihninde bulunduğunuzu düşünerek başlayın. Onunla konuşun, ona seslenin, size ait olan bir nesneyi odanın görünür bir yerine yerleştirin. Örneğin komodinlerinin üzerinde.
 

 

  • İyice yerleşin ve rahatlayın

  • 20 defa yavaş yavaş derin nefes alıp verin. Rahatlayan vücudunuzu gözünüzde canlandırın. Ayaklarınızından başlayarak yukarı doğru çıkın ve her bir uzvunuzun ağırlaştığını ve kaslarınızın gevşediğini hayal edin.

  • Zihninizden sizi rahatsız eden her türlü düşünceyi atın. Zihniniz tamamen boş olmalı. 

  • Şimdi, hoşlandığınız ve rüyasına girmek istediğiniz kişiyi gözünüzde canlandırın. Onun bulunduğu mekânı düşünün, uyuduğu anı görselleştirin. Sonrasında üçüncü göz aracılığıyla söz konusu kişinin rüyasına girdiğini düşünün. Üçüncü göz alnımızda iki kaşımızın ortasunda yer alır. Bu görüntüyü çok net bir şekilde tahayyül etmeniz ve gerekirse tekrar tekrar düşünmeniz gerekir. 

  • Artık söz konusu kişinin zihnindesiniz. 

  • Son olarak o kişinin rüyasında ne şekilde bulunduğunuzu düşünün.

Bu deneyimden sonra gelecekten haber veren rüyalar görmeniz mümkündür. Dolayısıyla siz de rüyanızda o kişinin sizin hakkınızda ne düşündüğünü, ilerleyen günlerde size neler söyleyeceğini ve nasıl yaklaşacağını görebilirsiniz. Rüyalarınızı not almak için başucunuzda bir not defteri bulundurun. 

bottom of page