top of page
fransa-medyum

Fransa Medyum olarak siz değerli gurbetçilerimizin her türlü sorunlarını çözmek için Medyum Ahmet artık burada da hizmet vermektedir.

Kendisi aslen Ankaralıdır. 28 yıldır medyumluk ilmiyle uğraşmakta olup her geçen gün kendini daha fazla geliştirerek yoluna devam etmektedir. Ailesi medyum camisasında tanınmış kişilerdir.

Değerli kardeşlerim, yurtdışında kendinizi yalnız ve savunmasız hissedebilirsiniz. Bu sebeple güven duygunuzu yitirmiş ve her attığınız adımı daha fazla düşünmek zorunda kalmışsınızdır. Medyum Ahmet Fransa Medyum olarak sizlere özel güçleriyle el uzatıyor. Hepinizin eminim ki içinden çıkamadığınız sorunlarınız oluyordur. Bazen kendi başınıza çözmeye kalkar bazende çözmeye çalıştığınız mevzuyu daha da arapsaçına çevirebilirsiniz. Bu sebeple uzman bir medyumun yardımına ihtiyaç duyarsınız.

Her işin bir uzmanı mutlaka vardır. Günümüzde internet artık herkesin evinde var. Öyleki dışarı çıktığınızda her köşeden bağlanabilirsiniz. Durum böyleyken artık dolandırıcılarda artmıştır. Medyumluk artık kişilerin kolay para kazanma kapısı haline dönümüş, internette elinizi attığınız her noktada bir tane medyuma rastalamanız kaçınılmaz bir gerçek haline dönüşmüştür.

İnternette araştırma yaparken çok dikkatli olmalısınız. Aksi takdirde bir dolandırıcıya rastlamanız an meselesidir. Medyum Ahmet Fransa Medyum kategorisinde kendini kanıtlamış birçok kişiye çalışma yaparak olumlu geri dönüşler almıştır. Sizlerinde eşinizle, ailenizle, sevgilinizle ya da daha farklı sorunlarınız oluyordur. Üzerinizde bir negatif enerjinin olduğunu hissetmenize rağmen bu duruma bir şey yapamıyorsunuzdur. Bunun gibi birçok probleminizi çözmek için Medyum Ahmet özle çalışmalarıyla sizlere huzurun kapısını aralıyor olacaktır.

Zaman çok kısıtlı ve hergeçen gün hayatınızın bir kısır döngüye dönüşmesini istemiyorsanız, artık bir şeyler yapmanın zamanı gelmiş demektir. Oturduğunuz yerden eliniz kolunuz bağlı bir şekilde hayatınızın akıp gitmesine müsade etmeyin. Fransa Medyum olarak sizlerinde sıkıntılarını dinleyecek ve çözüm sunacak olan değerli medyumumuz Ahmet, birkaç işlemle sonuca ulaşacak ve o karanlıktan br cımbızla çeker gibi sizleri aydınlığa kavuşturacaktır.

Hayat değerli ve kısıtlıdır. Ne kadar ömrümüzün kaldığını bilmeden mutsuzluğa kendimizi gömmeyelim. Fransa Medyum olarak Medyum Ahmet, tüm sorunlarınızı çözmek için bir telefon kadar yakınınızda

WhatsApp : +90 536 574 70 91

kocam beni dört çocukla hollandada bir başıma bıraktı. Yurt dışında olduğum için güvenilir ve gerçek bir medyum bulmak çok zordu benim için. Bu yüzden büyü işlerine meraklı bir arkadaşıma danıştım. Ahmet beyi çok güvenerek tavsiye ettiğini söylemişti. Çünkü daha önceden arkadaşlarının çoğu ve kendisi de olumlu yanıt almış. Ben de güvenerek aradım kendisini. iyikide öyle yapmışım. Eşim 16.günde eve gelmişti. Sürekli özürler diliyor ve tekrar yapmayacağını söyler oldu. Çocuklarım da ben de duacınız Ahmet bey…

Ayşe Er

bottom of page