top of page
kova-burcu

Kova Burcu Genel Özellikleri

Kova burcu insanlarının ne kadar sevecen ve içten olduğunu bilmeyen yoktur. Ancak kova burcu insanlarının bilinmeyen özellikleri ise daha şaşırtıcıdır. Onlar insanlığın var oluş amacıyla dolup taşarlar. Yaratıcı özellikleri sayesinde her türlü zorluğun içerisinden kendilerini kolaylıkla çıkartabilirler. Kovalar son derece düşüncelidir. Her konuda karşısındaki kişiyi anlayacaktır.

Kova burcu insanıyla aranıza geçen bir sohbeti başka birinden duymanız neredeyse imkansızdır. Kovalar iyi bir sırdaştırlar. Kendini beğenmişlik duyguları yoktur. Kovalar her insanın eşit olduğunu savunur. İnsanlar onun hakkında kötü düşünceye sahip olabilir, ki olacaktır da ancak kova burcu bunu pek umursamaz. Uyum, kova burcu için çok önemlidir.

Kova Burcu Erkeği

Kova burcu erkekleri dış görüntüleri ile değil insanlara olan yaklaşımları ile dikkat çeker. Kova erkekleri iyimserdir, insanların içinde kötülük yokmuş gibi yaklaşır. Zarar görse de bu düşüncesi değişmez ve bu sefer de her insan aynı değildir düşüncesi devreye girer. İyi niyetlidir ancak asla aptal değildir. Kova erkekleri her zaman yapıcı olmak ister.

Kova burcu erkeğinin birlikteliği uzun soluklu, dostlukları da ebedidir. Kuvvetli dostluklar kurdukları için onları zor durumdan çıkartmak isteyen çok insan vardır çevresinde. Alçakgönüllü oldukları için emir vermeyi sevmezler. Bu da onları iş hayatlarında emir altına girmekten uzak tutar. Kova burcu erkeği özgürdür ve herkesin özgür olmasını ister.

Kova Burcu Kadını

Kova burcu kadınının bitmek tükenmek bilmeyen bir mutluluğu vardır. Çevresindeki her insan da bu mutluluktan nasibini alır. İnsanlara iyilik yapmak ve onları mutlu görmek kova burcu kadını için çok önemlidir. Hayatınızda bir Kova burcu kadını varsa ondan zarar görmeyeceğiniz konusunda emin olabilirsiniz. Kova kadınları her konuda temkinlidir ve kimseye kendini kolay kolay bırakmazlar.

Kova burcu kadını aşık olduğunda kendini aşık olduğu kişinin kollarına bırakacaktır. Hayatlarına giren kötü niyetli kişiler ise onları fazlasıyla yıpratıp yaralı bırakabilir. Kova burcu kadınlarının sonsuz güvenleri vardır. İş hayatlarında da zarar görmeye açıktır ancak sürekli kendini geliştirmek ister. Öğrenir ve öğrendiklerini aktarmayı severler.

bottom of page