top of page

18 Yaşından Küçüklere YASAKTIR

İstek ve arzularının gerçekleşmesi için büyüye başvuran insanların sayısı bir hayli fazla. Peki büyü çeşitleri ve tarifleri nelerdir? İşte büyü bozma, büyü çeşitleri ve belirtileri...

Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal ve fiziksel açıdan derin izler bırakan kara büyüler, herkes için tehdit oluşturabilir. Günümüze kadar ulaşmayı başaran büyülerin tarihi oldukça eskiye dayanır. Kadim medeniyetlerden son semavi din İslam’a kadar köklü bir tarihe sahip olan büyüler. İslam ile daha farklı bir yapıya bürünmüştür.

Büyüler birçok farklı amaçla yapılabilir. Doğru ve etkili büyüleri yapmak adına büyünün amacının belirlenmesi gerekmektedir. Büyüler çoğu zaman:

  • Kendine engel oluşturan kişilerin etkilerinin azaltılması ve saf dışı bırakılması,

  • Sevdiği kişiyi elde etmek,

  • Hayatına müdahale eden kişilerden kurtulmak,

  • Kendi gücünü arttırmak ve hastalıklarından kurtulmak vb.

Daha birçok farklı nedene bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Büyülerin yapılabilmesi için kişinin büyüler hakkında detaylı bir bilgi birikimine ve güçlü bir imana sahip olması gerekmektedir. Bu nedenle herkes büyü yapamaz. Büyüler sadece ve sadece bu alanda kendini yetiştirmiş kişiler tarafından yapılmalıdır.

bottom of page