top of page
41 dikiş büyüsü

41 Dikiş Büyüsü Nedir? 

41 dikiş büyüsü isminden de anlayacağınız üzere bir bez bebeğe dikiş atılarak yapılmakta olan büyü çeşididir. Kara büyü kategorisinde bulunmakta olan 41 dikiş büyüsü bir insanın psikolojini bozmak, insanı delirtmek, kafayı yedirtmek ve sonunda kendi canına kıyacak duruma getirmek amaçlı uygulanmaktadır. 41 dikiş büyüsü Müslümanlık gelmeden önce yapılmakta olan tarihi çok eskilere dayanan bir büyüdür. Kuvveti çok etkili olan 41 dikiş büyüsü şayet bir kişiye yapılırsa bu büyüyü yaptıran kişiye yapılan kişinin iplerini eline alınmış olur. 41 dikiş büyüsü kara büyü sınıfının içerisindeki ölüm büyüsünden sonra gelen en kuvvetli büyüdür. Yapımı biraz meşakkatli olan 41 dikiş büyüsünü her dine tabi olan ve bu büyünün yapımına hakim tüm büyücü ya da medyumlar yapabilmektedir. 

41 Dikiş Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır? 

Her şeyden önce kara büyüler olsun ya da ak büyüler olsun kesinlikle yaptırmamanızı sizlere tavsiye etmekteyiz. Çünkü büyüler yapılan kişiyi kendinden geçirerek kişiliğini darmaduman edebilecek ritüellerdir. Ayrıca bütün büyüler İslam dinine göre çok büyük bir günah olup,  büyü yapanda yapımına razı olanda Allah tarafından cehennem ile cezalandırılacaktır. 

Gelelim yazı içeriğimizin asıl konusu olan 41 dikiş büyüsünün yapımına. Bu yazı içeriğimizde siz değerli okurlarımıza 41 dikiş büyüsü nasıl yapılmaktadır, yapımı için neler gerekmektedir gibi bazı noktalara detayları ile birlikte girmeye çalışacağız. 41 dikiş büyüsü isminde ki bu büyü için öncelikli olarak büyünün yapımı için insanlardan uzak, bir ırmak ya da dere kenarına yakın olan mağara gibi yer seçilmesi gerekmektedir. 41 dikiş büyüsünde bu büyüyü yaptıracak kişinin büyünün yapılacağı kişi ile alakalı bazı belge ve bilgileri büyü öncesi edinip, büyüyü yapacak olan medyuma ya da büyüye teslim etmesi gerekmektedir. Bu bilgi ve belgeler ise şöyledir; büyü yapılacak olan kişiye ait kağıt üstünde bir adet fotoğrafı, büyü yapılacak olan kişinin kullanmış olduğu bir adet şahsi eşyası (cüzdan olur, kıyafet parçası olur ya da buna benzer bir şey olur fark etmez), büyü yapılacak olan kişiye ait bedeninden alınmış örnek bir parça (tüy olur, kıl olur, tırnak olur, fark etmez) gibi materyaller gerekirken, bunların yanında da yine büyü yapılacak kişinin anne ismi, baba ismi, anne ve baba doğum tarihi, kişinin doğum tarihi, kişinin ismi gibi bazı bilgilerde gerekli olmaktadır. 

41 dikiş büyüsünde bu büyüyü yapacak olan medyumun ya da büyücünün de büyü öncesi bazı materyalleri hazırlaması gerekmektedir. Bu materyaller ise; domuz ve siyah keçi kanı, tarladan yeni çekilmiş olan birer adet soğan ve sarımsaktan alınmış kabuklar, bir adet bez bebek, dikiş takımı, incir ağacından alınmış taze süt, defne yaprağı gibi materyaller gerekli olmaktadır. 

İlk önce büyü yapılacak kişinin fotoğrafının boş bir alanına 41 dikiş büyüsü için gerekli olan bazı ritüeller eşliğinde yine büyü yapılacak olan kişinin şahsi bilgilerinin işlenmesi gerekmektedir. Daha sonra ise önceden temin edilmiş domuz ve siyah keçi kanın içerisine sırasıyla önce incir ağacı sütü, ardından da soğan ve sarımsak kabukları yakılarak katılmalıdır ve en sonunda büyü yapılacak şahsın fotoğrafı da eklenerek 1 gün beklemeye alınmalıdır. 

İkinci olarak önceden temin edilen bez bebeğin sağ koluna 41 dikiş büyüsü yapılan olan kişiden temin edilen şahsi eşyası 41 defa dikiş atılmak suretiyle dikilmelidir ve her dikişte 41 dikiş büyüsüne has olan özel tılsımlı sözcükler okunmalıdır. Bebeğin sol koluna ise 41 dikiş büyüsü yapılacak olan kişinin vücudundan alınan şahsi beden parçası çam sakızı akıtılarak yapıştırılmalıdır. 

Üçüncü olarak 1 gün boyunca karışım içerisinde bekletilen resim defne yaprağı yakılarak özel bir ritüel eşliğinde çıkarılarak kurutulmaya bırakılmalıdır. Kuruyan fotoğraf ise büyünün yapıldığı mağaraya yakın olan akan dere ya da ırmağın kenarında yakılarak külleri dereye dökülmelidir. Böylelikle 41 dikiş büyüsü yapılmış olacaktır. Bez bebek ise büyüyü yaptıran kişiye verilmelidir. Bez bebeği teslim alan 41 dikiş büyüsünü yaptıran kişi ise bez bebeği 41 gün boyunca bir sandık içerisinde bekletmelidir. 41 gün geçtikten sonra ise bebek çıkarılarak bebeğe iğneler saplanabilir. Bez bebeğe iğne saplandıkça büyü yapılan kişi kendinden geçecektir ve sonunda kendi canına kıyabilecek bir hale girecektir. 

Esra

Ben 9 gun önce Ahmet beye aşk büyüsü için danıştım durumu anlattım ve kendisi benim durumumda olanlar için kemik büyüsünü önerdi. Aşk büyüsünden daha etkiliymiş. Tabii ki kabul ettim beni bu durumdan kurtarsa yeterdi. Dediğim gibi bugün 9.gün ve yavaştan etkilerini gördüğümü söyleyebilirim. Gerçekten medyum Ahmte iyi ki danışmışım harika birisi
bottom of page