top of page
baglama-buyusu

Bağlama Büyüsü Nedir? 

Bağlama büyüsü bir tür aşk büyüsüdür ve hem kara büyü, hem de ak büyü kategorisi sınıfında yer almakta olan özellikleri ile bilinmektedir. Bağlama büyüsü sayesinde aşık olduğunuz bir kişiyi kendinize veya bir başkasına aşık edebilirsiniz. Bu özelliği ile bağlama büyüsü kara büyü sınıfında yer almaktadır. Bağlama büyüsü evli çiftlerin, nişanlıların, sözlülerin ya da sevgililerin aralarında aşk muhabbetini daha da derinlere ulaştırabilmek üzere de yapılmaktadır. Bu özelliği ile de bağlama büyüsü ak büyü kategorisinde yer almaktadır. Bağlama büyüsü çok kuvvetli bir büyüdür ve bozulmadığı sürece uygulanan kişiler ölene dek bu büyünün etkisi altında hayatını sürdürürler. 

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır? 

Bağlama büyüsünün uygulanması ve yapımı konusunda birçok çeşit ve seçenek söz konusudur. Bu seçenekler ve çeşitlilikler ise medyumdan medyuma değişkenlik gösterirken, inançlara göre de yapımında farklılıklar olabilmektedir. 

Bağlama büyüsünün yapımı konusunda bizler ise siz kıymetli araştırıp, okumayı seven meraklı ziyaretçilerimize bu yazı içeriğimizde bağlama büyüsünün ak büyü kategorisinde ki özelliği olan evli olan çiftlerin aralarında ki aşk bağını daha da sıkılaştırma özelliğini anlatmaya çalışacağız.  

Bağlama büyüsünün yapımını anlatmadan önce söz konusu olan bu büyüyü kesinlikle tek başınıza yapmaya kalkışmamanız bizler tarafından sizlere öneridir. Aksi durumda istemeyeceğiniz olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Çünkü bağlama büyüsü konusunda maneviyat olarak işlem yapılmaktadır ve enerji aleminde olan ruhani varlıklar, İslam dinine göre cinler ile iletişim kurularak bağlama büyüsünün yapım işlemi gerçekleştirilmektedir. 

Bağlama büyüsünde ilk önce evli olan çiftlerin şayet kendileri yaptırmıyor ise gönül rızaları alınmalıdır. Evli olan çiftlerin kendilerine ait anne isimleri, kendilerinin doğduğu tarihler, annelerinin doğduğu tarihler, evlendiği tarihler ve kendi isimleri gibi bir takım kişisel bilgiler gerekmektedir. Yine evli çiftlere ait olan kendilerinin aynı karede yer aldıkları net bir biçimde çekilmiş olan fotoğraf ve evli çiftlerin ayrı ayrı karede oldukları kendi kişisel fotoğrafları da bağlama büyüsünün yapımında gerekmektedir.

Bunların yanı sıra yine evli çiftlerin kendilerinin şahsi olarak kullandığı birer adet eşyaları (gözlük olur, çanta olur, elbise parçası olur ya da cüzdan olur, vs.) gerekmektedir. Evli çiftlerin vücutlarından alınan birer adet örnek parça da (erkekten sakal tüyü, kadından saç teli alınabilir veya kendileri verebilir) alınabilir. Bunların yanına bağlama büyüsü işleminin yapımını gerçekleştirecek olan medyum ya da büyücünün de bazı materyaller bulundurması ya da temin etmesi gerekmektedir. Bu materyallerden bazıları; hurma yaprağı, incir sütü, soğan ve sarımsak kabuklarıdır. 

Bağlama büyüsünün ilk yapımında evli çiftlerden alınmış olan şahsi fotoğraflarının boş herhangi bir bölümüne yine evli çiftlerin şahsi bilgileri eklenmelidir ve bu bilgiler aynı zamanda bağlama çemberi içerisine alınmalıdır ve bu çemberin etrafına da özel bağlama büyüsü ritüel simgelerinin çizilmesi gerekmektedir. İkinci yapımında ise evli çiftlerden alınmış olan ortak karede bulundukları resimlerinin boş bir alanına yine evli çiftlerin şahsi bilgilerinin yanı sıra evlendikleri tarihte gün, ay ve yıl olarak özel bir mürekkeple yazılmalıdır. Daha sonra ise ilk önce kadının fotoğrafı rulo yapılıp, kadının resminin üzerine ise erkeğin fotoğrafı rulo yapıldıktan sonra en son ortak karede yer aldıkları fotoğraf ile rulo şeklinde sarılmalıdır.

Üçüncü yapımda 1 gün boyunca içerisinde yakılmış soğan ve sarımsak küllerinin yer aldığı incir sütü içerisinde bekletilmiş olan beyaz bir ip yardımı ile rulo yapılan fotoğraflar sağdan sola olacak bir biçimde sıkıca sarılarak, bağlanmalıdır. Son aşamada ise hurma yaprağının her tarafı tamamen çam sakızı ile kaplanarak daha sonra yapılan bu bağlama büyüsüne sıkıca sarılmalıdır ve etrafına muşamba çekilmelidir. Böylelikle büyü tamamlanmış olup, tamamlanan büyü evliyken mutlu bir biçimde vefat ettiği bilinmekte olan çiftlerin mezarlığına yakın bir yere gömülmelidir. Bağlama büyüsü minimum 15 gün ile maksimum 51 gün arasında gerçekleşen bir büyüdür ve bozum işlemi gerçekleşmediği sürece evli çiftler ömürlerinin sonuna dek mutlu mesut bir biçimde yaşam sürdürürler.
Medyum Ahmet Whatsapp : +90 536 574 70 91

Medyum Ahmet tanıdığım en samimi medyum kendisi size karşı diğer medyumlar gibi höt höt değilde bir insan olarak yaklaşıyor. Sizinle sohbet edermiş gibi sorunlarınızı dinliyor ve çözüm yolları sunuyor. İstediğini bir işlemi seçiyorsunuz ve anlaşıp işlemlere başlıyor. İşlem süresi boyunca sizi bilgiden mahrum etmiyor ve sorularınızı içtenlikle yanıtlıyor. İşlem bittiği zamanda zaten sorununuz ortadan kalkmış oluyor. Ben tecrübe ettim ve memnun kaldım bu yüzden de gerçek medyum arayan arkadaşlarımı bilgilendirmek istedim. Böyle özelliklere sahip nitelikli medyum bulmak gerçekten zor
Bahar Gül

bottom of page