top of page
Belçika Medyum olarak artık burada da hizmet vermeye karar verdim. Her türlü sorunlarınızı çözmek adan tüm bilgim ve donanımım ile sizlere çözüm sunuyorum.  Ben Medyum Ahmet. 28 yıldır medyumluk ilmine gönlümü vermiş ve birçok kişinin sıkıntısını çözüm sunarak yoluma devam etmekteyim

Belçika Medyum olarak artık burada da hizmet vermeye karar verdim. Her türlü sorunlarınızı çözmek adan tüm bilgim ve donanımım ile sizlere çözüm sunuyorum.

Ben Medyum Ahmet. 28 yıldır medyumluk ilmine gönlümü vermiş ve birçok kişinin sıkıntısını çözüm sunarak yoluma devam etmekteyim. Ailem medyumluk konusunda tanınmış kişilerdir. Onlardan edinmiş olduğum bu miras ile birçok kez insanların karanlığa saplanmış hayatlarına umut oldum. Bunun manevi huzuru ile senelerdir bu işle uğraşmaktayım.

Siz değerli gurbetçi kardeşlerimin orada kendinizi yalnız ve savunmasız hissetmenize artık gerek yok. Ben Türkiye’den sizlerin yaralarına merhem olacağım. Yurtdışında birçok ülkede çalışmalarım oldu ve birçok kişinin sorununu çözerek güvenlerini kazandım. Artık Belçika Medyum olarakta hizmet vermeye karar verdim. Buradan çok fazla talep gelmesiyle birlikte Belçika Medyum yazısı ile sizlerinde artık yanındayım.

Yapmış olduğum işlemleri kısaca sizlere anlatacağım. Medyumluk, biyoenerji, büyüler, bakım çalışmaları, kehanet gibi birçok çalışmanın altına imzamı attım. Şuan bizim camiamızda o kadar fazla dolandırıcı var ki bende elimden geldiğince yurtiçi ve yutdışında yaşayan kardeşlerime sesimi duyurmaya karar verdim ve Belçika Medyum olarak hizmetinizdeyim.

İnternette yalan yanlış yazılarla insanları kandıran şarlatanların tuzağına düşmeyin. Araştırmalarınızı lütfen detaylı birşekilde yapın. Bazen sizi işin içinden çıkaracağım diye daha fazla sorunların içine göebilirler. Büyü yaptığını iddia eden bu şarlatanlar büyünün b sini bile bilmemektedirler. Büyü dediğimiz şey öyle basit birşekilde yapılmamaktadır. Ben Medyum Ahmet olarak 28 yıldır bu işin içindeyim ama gün geçtikçe yeni şeyler öğreniyorum. Hergün çalışmalarıma yenisini ekliyorum.

Büyüler; özel güçlerle, ruhani varlıkların yardımı ve tılsımlı sözcüklerle yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sembolik işaretler ve bitkiler yada ziğnet eşyalarıda kullanılmalıdır. Fakat ben birçok büyüyü ailemden öğrendim. Uzun yıllarda bu camiada güvenilir bir medyum olmayı başardım.

Belçika Medyum olarak fazla uzağa gitmenize gerek yok. Ben bir telefon kadar yakınınızda olup % 100 garantili çalışmalarımla yüzünüzün sürekli gülmesine vesile olacağım.

#medyumahmet #belçikamedyum #büyühocası #falcı #tarot #kahvefalı #başarılımedyum #medyum

bottom of page