top of page
boga-burcu

Burçlar kuşağında Boğa burcu ve özellikleri. Boğa burcu erkeği ve Boğa burcu kadını nelerden hoşlanır? Olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? İşte karşınızda tüm özellikleriyle Boğa burcu.

Boğa Burcu Genel Özellikleri

Boğa burcu, belki de burçlar kuşağının en samimi, en içten ve en inatçı burcu olabilir. Çevresindeki insanlara onu sorduğunuzda, hemen hemen herkesten aynı cevabı alacaksınız. Onları bu inatçı tavırları ile sınırlandırmamak lazım. Boğa burcunun abartıya ulaşabilecek alınganlıkları vardır. Boğalar, karşısındaki insana veya bir duruma karşı ne hissediyorsa bunu ilk başlarda pek belli etmek istemese de bu konuda başarılı olduklarını söylemek pek de mümkün değildir.

Boğa burcu insanları, normal yaşantısında ılımlı ve sakin tavırları ile bilinse de onun damarına basmak belki de bu hayatta yapacağız en büyük hatalar arasında yer alabilir. Boğalar diğer burçlara göre çok zor sinirlenir ancak sinirlendiğinde de tozu dumana katabilir. Aşk hayatlarında da iş hayatlarında da sadakat duyguları gelişmiştir. Boğaların bağlılık duyguları bir hayli fazladır.

Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcu erkeği ilgiye ihtiyaç duyan ve belki de hayatlarına ilgi görmek için devam eden erkektir. Boğa burcu erkeğini ne kadar severseniz sevin o daima sevgiye muhtaç olmaya devam edecektir. Sevdiğiniz kadar mutlu olan ve çevresine de mutluluk veren bir erkektir o. Boğa erkekleri rahatlarına da düşkündürler. Meraklı yönleri de vardır ancak rahatına düşkün olmaları onları bu konuda biraz olsun engelleyebilir.

Boğa burcu erkeğini çözümlemek çok da kolay değildir. Aslında onlar çözümlenmek yerine çözümlemeyi tercih ederler. Boğa erkeklerini karşılarındaki insanları derin derin incelerken görebilirsiniz. Aşk ve iş hayatlarında daima cömert olacaklardır. Tutkulu bir erkek oldukları için fiziksel görüntüye de çok önem verirler. Boğa burcu erkeğinin anlayışlı yaklaşımını kaybetmemeye çalışın.

Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadını, uysallık, sakinlik ve rahatlıkla donatılmıştır. Evet, tıpkı boğa burcu erkeği gibi o da aşırı seviyelerde bir inatçılığa sahiptir. Boğa burcu kadınına istemediği bir şeyi yaptıramazsınız. Israr ettiğinizde ise sinirlenir ve sonrasında sinirden ağlayabilir. Boğa burcu kadını kolay kırılabildiği gibi kolaylıkla da affedebilir. Boğa kadını bencil değildir, partnerini mutlu etmek ve onun her şeyi ile ilgilenmek ister.

Boğa burcu kadını, karşısında kim olursa olsun o güvenmek ister. İnsanların kötülük taşıyacağına pek inanmaz. Belki de bu yüzden en çok kırılan ve incinen burçlar arasında yer almaktadır. Aşk hayatlarında ise birlikte olduğu kişiden kolaylıkla vaz geçtiklerini görmek pek mümkün değildir ve aynı durum mutlu hissettiklerinde iş hayatları için de geçerli olacaktır.

bottom of page