top of page
boşanma-büyüsü

Boşanma Büyüsü bireylerin artık evliliğe devam etmek istememesi ve kişilerden birinin boşanmaya yanaşmaması sonucu yapılan bir büyüdür.

Hayatınızda herşey yolunda giderken zaman içerisinde kendinizi yıpranmış ve yorulmuş hissedip artık evlilikten tat almamaya başlarsınız. Ya eşinizden artık soğursunuz, ya da aldatmışlığın verdiği kin ve psikolojik travmalardan dolayı boşanmak istersiniz. Evlilik kadar boşanmanında doğal olduğunu birçok kişi ne yazıkki anlamamaktadır. Anlamayan kişi boşanmaya yanaşmaz ve uzak durur.

Ne yaparsanız yapın eşiniz boşanmaya yanaşmıyor. Bu durumda Medyum Ahmet sizlere yardımcı olacaktır. Kendisi büyüler konusunda oldukça bilgi sahibi olup, uzun yıllardır medyumluk ilmini icra etmektedir. Birçok kişinin sorunlarına çözüm sunmuş, mutlu bir hayat sürmelerine vesile olmuştur. Medyum Ahmet, ailesinden de birçok büyü öğrenmiştir. Kendisinin aileside uzun yıllar medyumluk yapmış saygın ve bilindik bir ailedir.

Sevgili arkadaşlar Boşanma Büyüsü biraz sabır gerektirmektedir. Büyü yapıldıktan sonra etkisini göstermesini beklemeniz gerekmektedir. Bu süreçte eşinizi sinirlendirmemeli ve ılımlı davranmalısınız. Aksi takdirde büyü etkisini gösteremeyebilir. Tılsımlı sözlerin etkisini göstermesi en az 3 ile 4 hafta sürebilir. Bu dönem içerisinde sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum. Boşanma büyü daha çok kişinin zihnini temizleyerek oraya enerjiler göndererek yapılır. Kişinin kafasındaki o boşanma korkusunu kaybetmesi için bu gerekli bir ön çalışmadır. Bunu yapmak içinde sadece büyüleri bilmek yeterli değildir. Medyum Ahmet ruhani varlıkların yardımını Boşanma Büyüsü yaparken kullanır. Kişinin zihnini temizlemek için bu yardımı almak gerekir.

Sevgili arkadaşlar Boşanma Büyüsü sadece eşlerin birbirlerine yapılan bir büyü değildir. Öyleki Medyum Ahmet'e kayınvalideler de çok geliyor. Ya kızları ya da oğulları için arayıp mutsuz olduklarını düşündüğünü söyleyip Boşanma Büyüsü yaptırmak istediğini söylüyor. Bazı durumlarda ise evli birine aşık olup, ayırmak için yaptıranlarda olabiliyor. Fakat Boşanma Büyüsü yapılışı bakımından farklılık gösterir. Kime ne için büyü yaptırıyorsunuz bu çok önemli. Ak büyü mü yoksa kara büyü mü? Bunları anlamak için önce Medyum Ahmet  ile görüşmeniz gerekmektedir. Kendisi sizinle yapacağı ön görüşme sonucunda yapacağı işleme karar verip ona göre ne kadar zamanda etki edeceğinide sizlerle paylaşacaktır.

Medyum Ahmet Whapsapp : +90 536 574 7091

Merhaba arkadaşlar ben Ayten. Ben Ahmet bey ile daha önceden soğutma büyüsü için çalıştım. Gerçekten büyü vs işlerinde çok iyi. Daha önceden başka medyumlarla çalışan biri olarak söylüyorum ki hız söz konusu olduğunda Ahmet beyin eline su dökebilecek birisini daha tanımıyorum. Büyüyü yaptırdığım eşimle şu an boşanmış durumdayız. Ve boşandığımızdan beri sanki yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Her şey Ahmet bey sayesinde. Sağ olun Ahmet bey. Medyum arayan herkese sizi tavsiye ediyorum.

Ayten Han

bottom of page