top of page
İstanbul Medyum olarak araştırmalarınızı google üzerinden yaptığınızda eminim ki birçok medyum önünüze çıkmakta. Fakat birçoğu medyum değil sadece dolandırıcı. Gerçek medyum bir elin parmağını geçemeyecek kadar azdır. Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım

Ben Medyum Ahmet İstanbul Medyum olarak uzun yıllardır İstanbul’un genelinde hizmet vermekteyim.

İstanbul’un birçok semtinde siz değerli kardeşlerimin problemlerini dinleyerek çözüm sunmaktayım. Aslen Ankaralıyım ve 28 yıldır medyumluk geçmişim var. Uzun yılların vermiş olduğu güvenle her türlü sorunlarını çözebileceğime inanmaktayım.

İstanbul Medyum olarak araştırmalarınızı google üzerinden yaptığınızda eminim ki birçok medyum önünüze çıkmakta. Fakat birçoğu medyum değil sadece dolandırıcı. Gerçek medyum bir elin parmağını geçemeyecek kadar azdır. Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım.

Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem. Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. İstanbul Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Ahmet olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlardandı. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf olamasamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.

İnsanların derdine çare olmak kadar insana manevi huzur veren birşey daha yoktur. İstanbul Medyum kategorisinde de kendimi kanıtlamış olmanın gururunu yaşamaktayım.

bottom of page