top of page
oglak-burcu

Oğlak Burcu Genel Özellikleri

Sabır, azim, hırs ve çalışkanlık. Bunlar, Oğlak burcunun en belirgin özellikleridir. Oğlakları tanımak ne kadar zor olursa olsun onlar kendilerini bir şekilde ele vereceklerdir. Dışarıdan bakıldığında oğlak burcu insanlarının soğuk, hissiz ve sert olduğunu düşünebilirsiniz. Hatta onları duygusuzlukla da suçlayabilirsiniz ancak gerçek hiç öyle değildir.

Oğlak burcu insanlarına hangi hatayı yaparsanız yapın sizi affetmek için bir yol arayacak ve kendisiyle çelişki içerisine girecektir. Başarıyı ve gücü elde etmeleri aslında çok zor değildir. Azimli olmaları onlara istediklerini getirecektir. Oğlak insanları bildiklerini okur, çevresine bir konuda fikir danıştığı pek görülmez.

Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak burcu erkeği sert, sinirli ve her an patlayacak bir volkan gibi görünebilir. Fiziksel olarak böyle görünüyor olsa da iç dünyaları aslında biraz farklıdır. Onu tanımaya devam ettiğiniz sürece ne kadar sempatik olduğunu anlayacaksınız. Enerjileri kolay kolay bitmez. Sevdiklerinde de gözleri hiçbir şeyi görmez.

Oğlak burcu erkeğinin sınırlarını zorlamak çok mantıklı bir davranış olmayacaktır. Onlar kendilerine hükmetmek ister. Başkalarının olumsuz yaklaşımlarına da tahammülü yoktur. Oğlak erkekleri öğrenmeyi, araştırmayı ve kendilerini geliştirmeyi severler. İş hayatlarında da işte bu yüzden başarıya ulaşması kolay olacaktır. Sizi kırdığında hiç şüpheniz olmasın, mutlaka gönlünüzü alacaktır.

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak burcu kadını geleneksel bir kadındır. Ailesinden gördüğü gibi yaşamak ve hayatını bu şekilde devam ettirmek ister. Her açıdan tutumlu olacaktır. Aslında bunu yapmasının sebebi kendisinin değil önem verdiği kişilerin mutlu olmasıdır. Oğlak burcu kadınının kalbini kazanmak sanıldığı kadar kolay değildir. O kalbi bir kere kazandığınızda gözünüz arkanızda kalmasın.

Oğlak burcu kadınının sadakatsizlik yaptığını görmek neredeyse imkansızdır. Birlikte olduğu kişiye karşı hisleri azalsa dâhi ayrılana kadar hata yapmayacaktır. Sahip oldukları enerji oldukça önemlidir. Karakteristik olarak onunla uyum sağlayan kişiler oğlak kadınıyla sonsuz mutluluğa bir adım daha yaklaşmış demektir.

bottom of page