top of page
yay-burcu

Yay Burcu Genel Özellikleri

Sevimli, içten, her zaman gülmeyi ve güldürmeyi bilen bir burçtur Yay burcu. Onların yanında hayattan daha fazla zevk alabilirsiniz. İlgiler, yengeçler hiçbir şey yapmasa dâhi üzerlerinde olacaktır. Başarılı olmak ve idealleri doğrultusunda hareket etmek yay burcunun en önemli hedefleri arasında bulunur. Yay burcu insanlarının hayatlarındaki gelişmeler oldukça hızlıdır. Onlara ayak uydurmak da bu yüzden zor olabilir.

Yay burcu insanı için arkadaşlık ve dostluklar önemlidir. Sürekli değer verdiği insanlarla vakit geçirmek isterler. Bu burcun insanları çok romantik olmasalar da karşılarındaki insanın kalbine dokunmayı iyi bilir. Sevdikleri zaman gözü o kişiden başkasını görmeyecektir. Tutkuyla bağlılık duyarlar. Bağlılıkları iş hayatları için de önemlidir. Çalışkan oldukları için her zorluğun da üstesinden gelebilirler.

Yay Burcu Erkeği

Yay burcu erkeği korkularını bastırmış, sadece kendisini değil, herkesi düşünen ve herkesin mutlu olmasını isteyen bir erkektir. Yay burcu erkeğini bencillikle suçlayan bir kişi varsa muhtemelen onu çekemiyor ya da aralarında bir sorun vardır demektir. Merak ettiğiniz her ne varsa ona sorun, dürüstlüğü sayesinde sizden hiçbir şey gizlemeyecek ve bilmek istediğiniz her şeyi size söyleyecektir.

Yay burcu erkeğinin belki de en büyük olumsuzluğu aşırı kıskanç olmasıdır. Arkadaşını kıskanabilir, sevgilisini kıskanabilir. Onsuz plan yapıldığında mutsuz olabilir. Kendisi iki yüzlü olmadığı için bu gibi insanlara asla tahammülü yoktur. İkizler burcu erkeği kolay sinirlense de onu sakinleştirmek zor değildir. İçlerinde bitmek bilmeyen bir neşe vardır Yay burcu erkeğinin.

Yay Burcu Kadını

Yay burcu kadınları başarıdan başarıya koşması ve popüler olmaları ile ünlüdür. Arkadaşlarına onu sorduğunuzda kimse onun hakkında kötü konuşmayacaktır. Kırdığı insanların gönlünü hemen alabilir. Yay burcu kadını neşelidir, sevincini ve mutluluğunu yalnız yaşamak yerine paylaşmayı tercih eder. Yay kadınları duygularını kontrol altına almayı istese de çok da başarılı olamazlar.

Yay burcu kadınıyla ilişkisi olan bir erkeğin çok şanslı olduğu söylenebilir. Bu kadını çözmeyi başardığınız sürece sorun ve sıkıntı yaşamayacaksınız. Onlar kolay sevmezler ancak sevdiklerinde de vazgeçmek istemezler. Yay burcu kadını bir sorun yaşadığında, sorundan kaçmak yerine sorunu çözmeyi tercih edecektir. Yay burcu kadınları kıskançtır ve sadakatlerinin sorgulanmasını da hiç istemezler.

bottom of page