top of page
yumurta-büyüsü

Yumurta Büyüsü, asıl çıkış yeri Azerbaycan olmasına rağmen en çok Anadolu ve Suriye halkı tarafından yapılmaktadır.

Yumurta Büyüsü kara büyüler arasında yer alır. Yapılışı bakımından genellikle iki kişiyi ayırmaya yöneliktir. Bu sebeple insanlar arasında ayırma büyüsü olarak bilinir ve uygulanır. Yumurtanın sarı kısmı kadını temsil eder. Yumurtanın en iç kısmı yani evin merkezi kadındır. Onu çevreleyen adeta bir zırh görevi gören akı ise erkeği temsil eder. Yumurtanın beyazı ile sarısını ayırmak ile kişileri birbirinden kolayca ayırabilirsiniz.

Bu büyüyü yaptırmak için öncelikle uzman bir medyumun yardımını almanız gerekir. Tek başınıza hiçbir büyüyü yapmanız mümkün olmayacaktır. Büyüyü hazırlamak değil söylenecek tılsımlı sözleri bilmek ve tam anında söylemek gerekir. Özel güçleriniz yok ise bunları yapmanız zaman kaybı olacaktır. Medyum Ahmet uzun yıllar medyumluk ilmine gönül vermiş ve hergeçen gün kendini geliştirerek birçok kişinin sorununu çözmüş ender medyumlarımızdandır.

Değerli kardeşlerim sizlere Yumurta Büyüsü ile ilgili Medyum nubar’ın bir çalışmasını kısaca anlatacağım. Öncelikle işlem yapılacak kişilerin ismi gerekmektedir. Daha sonra bir adet yumurtayı alıp sarısı ile akını birbirinden ayırıyoruz. Ayrılan sarı kısmını gündüz güneşe bırakıyoruz. Neden güneşe bırakıyoruz derseniz güneş kadını temsil eder. Akınıda erkeği temsil eden geceye, dolunaya bırakıyoruz. Daha sonra sarı kısmına kadının ismini zikrederek tılsımlı sözleri söylüyor akınada anı şekilde erkeğin ismini zikrederek tılsımlı sözleri tekrarlıyoruz. Bundan sonrası birazda ruhani varlıkların işi olacaktır. Sabaha kadar o yumurtalar okunacak ve ertesi gün yumurtanın alacağı şekli sizlerde göreceksiniz.

Bukadar basit gibi görünen Yumurta Büyüsü asla tek başına yapabileceğiniz bir büyü değildir. Kara büyü olduğu için ruhani varlıkların yardımı alınması gerekir. Medyum Ahmet sizlere kılavuzluk ederek sorunlarınızı çözecek ve sizlere % 100 kesin sonuç verecektir. Bu sebeple hayatlarınızı bataklığa saplamaktan vazgeçin. Daha mutlu olacağınız şekilde yaşamak için Medyum Ahmet’ın yardımlarını isteyin. Emin olun kendisinin yapamayacağı ve bozamayacağı büyü yoktur. Küçük yaşlardan beri medyum bir ailenin içinde büyüdüğü için birçok konuya hakim ve medyum olmanın sorumluluklarının farkında olan biridir.

Sizlerde Yumurta Büyüsü ile istemediğiniz kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bunun için Medyum Ahmet’e bir telefon açmanız yeterli olacaktır.

bottom of page