top of page
zayıflama büyüsü rütiel falın başkenti

Zayıflama Büyüsü yapılışı bakımından ak büyüler arasında yer almaktadır. Eski zamanlardan beri yapılır ve etkisini yavaş yavaş gösteren bir büyüdür.

Zayıflama Büyüsü, birçok kilolu insanların başvurduğu ve temiz niyetle yapılan bir büyüdür. Kendinizi dışlanmış ve kötü hissedebilirsiniz. Psikolojik olarak aynaya her baktığınızda bedeninizi sevmeyerek kendi kendinize özgüveninizi azaltmış olabilirsiniz. Bu büyüyü yapmak kolay gibi görünebilir fakat diğer büyülerden farklı olarak yapılmaktadır. Mutlaka uzman bir kişi eşliğinde yapılmalıdır.

Günümüzde herkesin evinde internet mevcut. Durum böyleyken internette her köşede bir medyuma rastlayabilirsiniz. Medyum diyorum fakat birçoğu insanların kanını emen bir vampir misali ortalıkta dolanan ve medyumluk ilmini kolay para kazanma kapısı olarak gören şarlatandan ibaretler.

Siz değerli kardeşlerim artık Medyum Ahmet ile sorunlarınızı kökünden kazıyarak defedeceksiniz. Her türlü sorununuzda bir telefon kadar yakınınızda olup sizlere kılavuzluk ederek yardımlarını esirgemeyecektir. Medyum Ahmet 28 yıldır bu ilme gönül vermiş ve birçok insanın karanlığa saplanan dünyalarını aydınlatmıştır.

Sizlere Zayıflama Büyüsü ile ilgili Medyum Ahmet’ın çalışmalarından bir tane örnek vereceğim. Medyum Ahmet, biyoenerji konusunda da oldukça bilgi sahibidir. İnsanların zihinlerine girip iç dünyalarını görebilmektedir. Sizlerinde fazla kilolarınızdan kurtulmanız için öncelikle bir bakım çalışması yapacaktır. Önce zihninizden fazla kilolarınızı atarak işleme başlayacaktır. Çünkü bilinçaltınıza işlemiş olan bu olumsuz düşüncelerden kurtulmadığınız sürece yapılacak olan hiçbir işlem gerçeğe dönüşmeyecektir. Beyin gücünün yapamayacağı hiçbirşey yoktur.

Bir siyah kağıda beyaz bir kalem ile vermek istediğiniz kiloyu yazıp beyaz bir mu eşliğinde bu kağıdı yakıyorsunuz. Daha sonra küle dönen bu zerreleri tılsımlı sözler eşliğinde yüksek biryerden havaya bırakıyorsunuz. Eğer evinizde bir saksı var ise ve yeşil yapraklı bir çiçeğe sahipseniz bir hafta boyunca aynı tılsımlı sözlerle çiçeği sulamanız size ekstra olarak bir meditasyon sağlayacaktır. Zayıflama Büyüsü yapıldıktan sonra her sabah mutlaka zihin boşaltma işlemi yapmalısınız. Bu konuda Medyum Ahmet size yol gösterecektir.

Değerli kardeşlerim büyü yapmak anlatıldığı gibi kolay değildir. Bunların hepsinin aşamaları vardır. Medyum Ahmet bilerinin yanı sıra ruhani varlıklarının yardımı ile bu büyüleri yapmaktadır. Sizlere % 100 sonuç verebilmek adına titizlikle çalışmalarını yapmaktadır.

Çünkü birçoğunuz umut ederek geliyorsunuz. Bir insanın sönen umudunu yeşertmenin bilinci ile işini yapan Medyum Ahmet sayesinde fazla kilolarınızdan kurtulacaksınız.

#zayıflama büyüsü #zayıflama büyüsü nasıl yapılır #zayıflama büyüsü nedir #zayıflama büyüsü varmıdır #zayıflama büyüsü yapanlar #zayıflama duası

bottom of page