top of page
ikizler-burcu

İkizler Burcu Genel Özellikleri

İkizler burcu genel özellikleri bakımından belki de burçlar kuşağının en karmaşık burçları arasında yer alır. Onları çözümlemeyi bırakın çözümlemeye çalışmak dahi yorucu ve yıpratıcı olabilir. En iyisi bu konuya çok kafa yormamak. İkizler burcu genelde çift karakterli olarak tanınsa da aslında onlar tek karaktere sahip, karmaşık davranışları olan insanlardır. Ruh hallerinin sürekli değişim göstermesi ve bunun davranışlarına yansıması da aslında bundan kaynaklanır.

İkizler burcunun ilgi çekici ve keyif verici bir kişiliği vardır. Onlarla arkadaşlık kurmak, sevgili ve eş olmaktan kat kat daha kolaydır. Bir ikizler burcunun diğer ikizler burcu ile benzerlik taşıdığını göremezsiniz. Onlar karmaşık yapıya sahiptir. İkizler insanı hemen her konuda pratik çözümler üretebilir. Değişim ve başarı onlar için önemlidir. Bunlara sahip olmadıklarına mutsuzluğa sürüklenirler. Dikkat çekmeyi de severler.

İkizler Burcu Erkeği

İkizler burcu erkeği zekasıyla ön planda gibi görünebilir ancak onlar nadiren zekasıyla hareket eder. Zeka ile birden fazla şeyi düşünüp hareket etmeyi birbirinden ayırt etmek gerekir. Sahip oldukları yüksek zekayı maalesef birden fazla şey düşünerek harcamakta üstlerine yoktur. İkizler burcu erkeği devamlı arayış içerisindedir. Bu yaklaşımları onları hem aşk hem de iş hayatlarında etkileyebilir.

İkizler burcu erkeğinin arkadaşlıkları hem birlikteliklerinden hem de evliliklerinden çok daha güzel olabilir. Onlarla eğlenmek, hareket etmek, hayattan daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır. İkizler erkeği fiziksel olarak bakımlı ve çekicidir. Etki altına alamadıkları çok az insan vardır ve onlara her açıdan ayak uydurulması zordur.

İkizler Burcu Kadını

İkizler burcu kadını kararsızlığı ile bilinir. Bir şeyi yapmak ister ancak nasıl yapacağını bilmediği için belki de o çok istedikleri şeyden vaz geçiyormuş gibi görünür ve tekrar o bastırdıkları istek ortaya çıkar. İkizler burcu kadını karşısındaki insanın hayatı ve yaşantısı ile ilgili yorum yapmayı çok sever. Ancak başkalarının onun hayatı ile ilgili yorum yapmasına müsaade etmeyecektir.

İkizler burcu kadınının ister arkadaşı ister birlikte olduğu kişi olun, o size karışacak, sizi kısıtlayacak ancak sizin ona karışmanıza ve kısıtlamanıza izin vermeyecektir. İkizler burcu kadını özgür bir şekilde hareket etmek ister. Tam da bu yüzden aşk hayatlarında pek başarı sağladıkları görülmez. Uzun soluklu ilişkiye başlamaları da başlı başına uzun bir süre ister ki bu karşı tarafın çoktan ondan uzaklaşmasına neden olur.

bottom of page