top of page
kabala-büyüsü

Kabala Büyüsü, yahudiler tarafından çıkarılmış ve uygulamalı olarak günümüze kadar yapılmış bir büyüdür. Kabala Büyüsü sayesinde geleceğinizi görebilirsiniz. Aşk, evliklik, iş, bebek ve daha birçok kehaneti görebilirsiniz.

Çok eski dönemlerde insanlar bu büyü sayesinde gelecekte yaşayacakları kötü durumları öğrenebilirlermiş. Bu büyü yahudi alfabesinin esrarengiz mucizeleri ile yapılır. Toplanan bölünen harflere karşılık gelen bazı kelimeler vardır. Bazı zamanlarda ise herhangi bir malzemeden ya da materialden hazırlanan muskalar sayesinde bu kehanet daha da güçlü hale dönüşebiliyor.

Kabala Kehaneti herkes tarafından yapılan bir büyü değildir. Oldukça zor ve beyin gücünü yoran bir büyüdür. Uzman olmayan bir medyum tarafından asla yapılamaz. Bu büyü için kendinizin ya da bilgi edinmek istediğiniz kişinin ismi ve soyismi gerekmektedir. Bu isim ve soyismin karşısına uygun rakamlar yazılır ve toplama işlemi yapılır. Daha sonra kehaneti görmek mümkün olacaktır. Sevgiliniz size neden terk etti diye kendinize sormaktan vazgeçin. Bunu Kabala Büyüsü sayesinde öğrenebilirsiniz. Gelecekte bir çocuğum olabilecek mi? İş hayatım nasıl yön bulacak? Kendi geleceğinizi ya da istediğiniz kişinin hayatının akışını bu kehanet sayesinde öğrenebileceksiniz.

Sevgili arkadaşlar Kabala Büyüsünde kullanılan her bir rakamın ayrı ayrı anlamları vardır. Kabala Büyüsü aynı zamanda hem aşık etme hemde ayırma büyüsü olarak yapılan çift ağızlı bir büyüdür. Fakat bu büyüyü yapabilmek için kabalistik bilgiye sahip olmak gerekir. Bu büyüyü yapmak için yahudi alfabesindeki harflar ve kabalistic rakamlar kullanılır. Aşık ettirmek için farklı semboller, ayırmak için ise farklı semboller kullanılmaktadır.

Medyum Ahmet sizlere her büyüde olduğu gibi Kabala Büyüsü ile de yardımlarını sunmayı esirgemeyecektir. Günümüz medyumlarının birçoğu maalesef kabalistik bilgiye sahip değiller. Durum böyle iken asla sizlere yardımcı olamayacaklardır. Bundan dolayı iyi bir medyum ile çalışma yaparak sonuca ulaşabilirsiniz. İnternet ortamında her önünüze geleni asla medyum sanmayın. Birçoğu medyumluğu kolay para kazanma kapısı olarak gören dolandırıcılardır. Kabala Büyüsü hem geleceği görme olarak hemde aşık etme ve ayırma büyüsü olarak yapılmaktadır. Yani hem kehanet hem büyü şeklindedir. Bunları yapabilmek için de hem özel güçlerinizin olması hemde gerçekten bilgi ve donanım sahibi olmanız gerekmektedir.

Medyum Ahmet Kabala Büyüsü ile siz değerli kardeşlerimizin her türlü sorunlarına % 100 sonuç vermeyi garantiliyor.

Yüsra

Son derece kaliteli bir insan ve iyi bir medyum olan Ahmet hocamızı tavsiye ediyorum. Kendisi mısırda el ezher üniversitesinde eğitim almış gerçekten ilim sahibi ve büyüler konusunda uzman bir medyum aile içi ilişkiler, sevgili ve eşler arası problemler, kara büyüler ve daha bir çok alanda gerçek bir uzman. Yaptığı işlemler %150 olumlu sonuçlanır. Neden diyecek olursanız ben ve çevremden yaklaşık 14-15 kişi kendisiyle çalışma yaptık ve her alanda farklı çalışmalardı bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, kara büyü gibi bir çok alanda çalışıldı ve bütün işlemeler başarı ile sonuçlandı. Bu yüzden kendisini şiddetle tavsiye etmekle birlikte çalışmasanız bile tanışmanızı tavsiye ederim.
bottom of page