top of page
balik-burcu

Balık Burcu Genel Özellikleri

Balık burcu insanı, sizin hayal dâhi edemediğiniz şeyleri her gün hayal eden bir insandır. Balıklara “Bu nereden aklına geldi?” “Bunu nasıl düşündün?” diyen çok fazla insan vardır. Balıkların yapmacık davrandıkları pek görülmez. Balık burcu insanları doğallıkları ile bilinirler. Balıklar yalandan da hoşlanmazlar. Her insana her konuda dürüst yaklaşımları vardır.

Balık insanları dürüst oldukları için zarar görmeye müsait kişilerdir. Cömert yanları da fazladır. Balıklar hedefledikleri konuma ulaşmak adına elinde avucunda ne varsa ortaya koyabilirler. Aslında onların hayatları başarılarla doludur. Duygularıyla hareket ettikleri için de romantizme yatkındırlar. Yaratıcılık ve hayalcilik onların işidir.

Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkeği için uyum ve sakinlik çok önemlidir. Onlarla uyumu yakalayamayan kişiler ya onlardan nefret ediyordur ya da kişilik olarak hiç sakin değillerdir. Balık burcu erkeği için sevdiği insanlarla birlikte paylaşımlarda bulunmak çok önemlidir. Hayal kurup da peşinden gitmedikleri çok nadirdir. Her konuda da duyarlı kişilerdir.

Balık burcu erkeklerinin olumlu özellikleri çok fazla olsa da dengeleri kolaylıkla bozulabilir. İç dünyalarına kapandıklarında sorunlar ve sıkıntılar onlar için ardı arkasına gelecektir. Her konuda düşünceli olsalar da zaman zaman ihmalkâr davranabilirler. Balık burcu erkeğini çözümlemek aslında çok da kolay değildir.

Balık Burcu Kadını

Balık burcu kadını hisleriyle hareket eder ve bunu gizlemeyi de hiç sevmez. Ne düşünüyorsa, ne hissediyorsa bunu karşısındaki kişiye kolaylıkla söyleyebilir. Söyleyemediği durumlarda da keşke söyleseydin dedirtecek kadar soğuk davranabilir. Balık burcu kadınları her konuda hoşgörü sahibi olmalarına rağmen tahammül edemedikleri şeyler de vardır.

Balık burcu kadınlarıyla arkadaş olanlar da sevgili olanlar da aslında çok şanslıdır. Balık kadınları romantizmi doruk noktasında yaşamak isterler. Birlikte oldukları kişiye karşı sadakatleri de bir hayli yüksektir. Olumsuz olaylar, balık burcu kadınını derinden etkiler. Özellikle ilişkilerinde yaşanacak kötü bir durum, onları kolayca yıpratabilir. Sürekli bir güven arayışı içerisinde oldukları için bu konuda dikkatli olunmalıdır.

bottom of page