top of page
hollanda-medyum

Hollanda Medyum denilince akla ilk gelen isim Medyum Ahmet’dır. Kendisi burada yaşayan birçok gurbetçi kardeşimizin sorununa çözüm sunmuş, mutlu ve huzurlu bir hayat sürmelerine vesile olmuştur.

Medyum Ahmet aslen Ankaralıdır. 28 yıldır medyumluk camiasında kendini kanıtlamış ve siz değerli kardeşlerimizin güvenini kazanmıştır. Birçok kişinin sorunlarını görerek onlara özel çalışmalarıyla yardımcı olmuştur.

Hollanda Medyum olarak birçok çalışmasıyla diğer medyumların önüne geçmiştir. Aiesi medyumluk ilmiyle uğraşmış ve senelerini insanların sorunlarını çözmeye adamıştır. Medyum Ahmet’i ailesinden miras edindiği medyumluğu en iyi şekilde yapabilmek için hiç durmadan yeni çalışmalar geliştirerek uzun yıllardır yoluna devam etmektedir.

Büyüler konusunda ki derin bilgileri ile tanınmaktadır. Gideni geri getirme büyüsü, dil bağlama büyüsü, papaz büyüsü, süryani büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, makas büyüsü gibi daha birçok büyü çalışmalarıyla Hollanda Medyum olarak karşınızda.

Siz değerli gurbetçilerimizin eminim sorunları oldukça fazladır. Kendi öz vatanınızdan uzakta, başka memlekette yaşamanın vermiş olduğu ağır sorumlulukların yanı sıra birde kendi özel sorunlarınızda eklenince işin içinden çıkamaz hale gelmeniz kaçınılmaz olacaktır. Eşiniz sizden uzaklaşıyor ve artık eskisi kadar ilgili değil. Çoğu zamanını işte ve dışarda arkadaşlarıyla geçiriyor. Eşinizi eve bağlama büyüsü ile Medyum Ahmet eskisinden daha mutlu bir evlilik hayatı sürmenize olanak sağlayacaktır. Hollanda medyum olarak Medyum Ahmet tüm çalışmalarında % 100 garanti vererek çözüm sunuyor.

İnternette birçok şarlatanın olduğunun bilincinde olup artık elinden geldiğince birçok ülkede çalışmalar yapmaktadır. Sizlerde bir medyum araştırması yaparken lütfen dikkatlice yapın. Her önünüze geleni medyum sanarak hem maddi hem de manevi olarak çöküntüye uğramayın.

Çok uzakta olamanız birşey değiştirmeyecektir. Özel çalışmalarıyla ve ruhani varlıklarının da yardımı ile Medyum Ahmet artık Hollanda Medyum başlığı altında sizlere çözüm sunuyor.

Esra Yadigar

Ben 9 gun önce Ahmet beye aşk büyüsü için danıştım durumu anlattım ve kendisi benim durumumda olanlar için kemik büyüsünü önerdi. Aşk büyüsünden daha etkiliymiş. Tabii ki kabul ettim beni bu durumdan kurtarsa yeterdi. Dediğim gibi bugün 9.gün ve yavaştan etkilerini gördüğümü söyleyebilirim. Gerçekten medyum Ahmete  iyi ki danışmışım harika birisi
bottom of page