top of page
intikam-buyusu

İntikam Büyüsü Nedir? 

İntikam büyüsü adından belli olacağı üzere intikam amaçlı yapılmakta olan bir büyü çeşididir. İntikam büyüsü kötü emeller için uygulandığından ötürü kara büyü kategorisinde yer almakta olan tesiri çok etkili olan bir büyüdür. İntikam büyüsü sizin daha önce hakkınızı yiyen, kalbinizi kıran, sizi aldatan ya da sizi haksız herhangi bir duruma düşüren kişi ya da kişilere karşı yapılmaktadır. İntikam büyüsü yalnızca haklı olduğunuz bir durum karşısında tutmaktadır. Şayet haksız bir durum için intikam büyüsü yaptırıyorsanız bu büyü size geri dönüşü çok zor olabilecek şekilde geri dönebilmektedir. Bu sebepten ötürü de intikam büyüsünü yaptırmadan evvel yaptırma sebebinin enerji aleminde ki ruhani varlıkları, yani İslam dinine göre cinleri tatmin etmelidir. 

İntikam Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır? 

İntikam büyüsü yapımı biraz teferruat gerektiren bir büyüdür. İntikam büyüsünü yaptırdığınız kişinin kesinlikle bu büyüden haberi olmaması gerekmektedir. Aksi durumda büyü bozulabileceği gibi yaptıran kişiye karşıda dönebilmektedir. İntikam büyüsünün yapılmasında ki gaye, intikam alınacak kişinin psikolojisini alt üst, işlerini bozmak ya da intikam alınacak olan kişinin size karşı yaptığı kötü şeyin aynısının ona karşıda dönmesini sağlamaktadır. 

Bu yazımızda ise siz kıymetli okurlarımıza paylaşacağımız intikam büyüsünün yapımını kesinlikle ama kesinlikle tek başınıza yapmaya kalkışmamalısınız. İntikam büyüsünün yapımında en etkili olan medyumlar ise genellikle Yahudi büyücüler ya da medyumlardır. Bu sebepten ötürü de intikam büyüsünü yaptıracağınız medyum ya da büyücünün Yahudice bir dil kullanıp, kullanmadığına da özen göstermelisiniz. 

İntikam büyüsünün yapımında gerekli olan bazı bilgiler ve materyaller gerekli olmaktadır. Ayrıca intikam büyüsünde intikam büyüsü yapılacak kişi adedince de adak kesilmesi gerekmektedir. İntikam büyüsü yapılacak olan kişiye ait anne ismi, kendi adı, babası ismi, annesinin doğduğu tarih, kendisinin doğduğu tarih ve babasının doğduğu tarih gibi bir takım kişisel bilgilerin bilinmesi gerekmektedir. Yine bu büyünün yapımında intikam alınacak olan kişiye ait şahsi bir adet eşyası (tokası olur, cüzdanı olur ya da elbise parçası olur fark etmez) gerekirken, aynı zamanda da büyü yapılacak olan şahsın vücudundan alınacak bir örnek parça (derisi, tırnağı ya da saç teli, vs.) gerekli olmaktadır. Ayrıca büyü yapılan olan şahsın kendisine ait kağıt üzerinde bir adet fotoğrafı da gerekmektedir. 

İntikam büyüsünün ilk yapımı esnasında büyü yapılacak olan şahsın resmi kesilecek olan adaklık kurbana kesim esnasında gösterilerek kesilmelidir. Adak kesildikten sonra şah damarından akacak olan kan özel tılsımlı bir metal kap içerisine alınmalıdır ve bu kanın içerisine de incir ağacı özünün sütü, soğan ve sarımsak kabuklarının külleri eklenerek intikam büyüsüne has olan özel Yahudice bazı tılsımlı sözcükler söylenerek macun kıvamına gelene dek karıştırılmalıdır. İkinci olarak ise intikam büyüsü uygulanacak olan şahsın fotoğrafının boş bir yerine yine büyü yapılacak olan şahsın kişisel bilgileri içerisinde hurma ve incir ağacı özünün bulunduğu özel bir mürekkep ile yazılması gerekmektedir. Üçüncü olarak bu fotoğraf yapılan macunun içerisine bırakılıp ortalama 12 saat bekletilmesi gerekmektedir. 12 saat bekletilen fotoğraf ise bir süre kurutulmaya alındıktan sonra içerisinde ceviz ağacı yaprağının özünün bulunduğu özel bir yapıştırıcı yardımı ile fotoğrafın üzerine intikam büyüsü yapılacak olan şahıstan alınmış olan materyaller yapıştırılmalıdır. Son işlemde ise tamamlanan intikam büyüsü kesilen adak kurbanın derisine sıkı bir biçimde bağlanarak kimsesizler mezarlığına bu büyü gömülmelidir. Böylelikle intikam büyüsü tamamlanmış olacaktır. İntikam büyüsü minimum 18 gün ile maksimum 81 gün arasında tutmaktadır. Büyü yapılan kişi bu süreç içerisinde intikam büyüsünden beklenilen sonuca ulaşmaktadır.  

Medyum Ahmetin dil bağlama büyüsü sayesinde kaynanamın lanet çenesinden kurtuldum. Şimdi kızım kızım diye peşimde dolanıyor. Ne kadar mutluyum bilemezsiniz

Gonca Yazgülü

bottom of page