top of page
Mardin Medyum şehirleri olarak bilinin ve fazlaca medyumların bulunduğu bir ilimizdir.  Sizlere daha iyi hizmet vermek adına Medyum Ahmet bu ilimizde de çalışmalara başlamıştır. Kendisi birçok kişinin sorunununa garanti sonuç vererek artık Mardin Medyum olarakta hizmet verecektir.

Mardin Medyum şehirleri olarak bilinin ve fazlaca medyumların bulunduğu bir ilimizdir.

Sizlere daha iyi hizmet vermek adına Medyum Ahmet bu ilimizde de çalışmalara başlamıştır. Kendisi birçok kişinin sorunununa garanti sonuç vererek artık Mardin Medyum olarakta hizmet verecektir. Medyum Ahmet aslen Ankaralıdır. Mardin kültür mozağiği olarak çok geniş bir ilimiz olduğundan mütevellit kendisinin dikkatini fazlaca çekmiştir.

Mardin’e giderek buradaki birçok kişiyle görüşmeler sağlamıştır. Taşından toprağına bir değer olan Mardin’i çok sevmiş ve insanlarını da  bir o kadar sıcak bulmuştur. Buradan geri döndüğünde hemen çalışmalarına başlamıştır. Medyum Ahmet’ın Mardin’de birçok medyum arkadaşı bulunmaktadır. Zaman zaman bu ilimize gidip arkadaşlarıyla toplanır çalışmalar hakkında çeşitli istişarelerde bulunurlar.

Her kişinin öncelikle farklı sorunları olur. Hepimiz bazen arapsaçına dönen bu sorunları çözmek için türlü yollara başvursakta işin içinden çıkamayız. Bunun için işini iyi yapan bir medyum arayışı içine düşeriz. İyi bir medyum bulmakta oldukça zordur. İnternet ortamında bu iş daha da zordur. Eğer size referans olan bir kişinin yardımı yok ise google arama motoruna medyum yazarak kendiniz bulmaya çalışırsınız. Eğer şanlıysanız iyi bir medyuma denk düşebilirsiniz. Aksi takdirde bırakın sorunuzu çözmeyi paranızı da kaptırmış olursunuz. Mardin Medyum şehri olmakla birlikte çok fazla karmaşıklığı içinde barındırır. Her yerde olduğu gibi bu ildede medyumluk kelimesi altında dolandırıcılar mevcuttur.

Bunun için Medyum Ahmet artık her ilde çalışma yapıyor. Siz değerli kardeşlerimizi düşünerek çalışmalarını özenle yapmaktadır. Bir büyü yapılacağı zaman bu büyüyü çok iyi biliyor olsa bile 1 hafta çalışma yapıyor. Kendisinin ailesinden edinmiş olduğu özel yetenekleri, bilgi ve donanımı oldukça fazladır. Bunun aynı sıra ruhani varlıklarlada haftanın belirli günleri çalışmalar yapmaktadır. Mardin Medyum olarakta kendini kanıtlamış olan Medyum Ahmet burada yaşayan vatandaşların sorunlarını çözmenin gururu ile yoluna devam etmektedir.

Medyum Ahmet Mardin Medyum olarak gökyüzü kadar temzi bir sayfa açmanız için sorunlarınıza çözüm sunuyor.

bottom of page