top of page
papaz büyüsü

Papaz Büyüsü bilindiği gibi papazlar tarafından yapılmamaktadır. Aslında islamda kara ve ak büyüler sınıflarından kara büyü şeklinde yapılmaktadır.

Bu büyü uzun yıllardır kişiye kendine bağlama, aşık etme, soğutma, yada cinsel tercih farklılığı şeklinde yapılmaktadır. Papaz Büyüsü yapılmış kişi kendine büyü yapıldığını asla farketmez. Etrafındaki kişiler bunu farkedebilir. Çünkü büyünün etkisinde olan kişi normalinden farklı davranışlar sergilemeye başlar. Bu davranışlar kendisine normal gelsede etrafındaki kişiler tarafından kolaylıkla anormal olduğu anlaşılabilir.

Papaz Büyüsü sizlere yapılmış ise mutlaka farkına varır varmaz bir medyuma danışın ve yardımını alın. Kendi başınıza çözebileceğiniz bir durum değildir. Örneğin evli bir erkeğe aşıksınız ve onu kendinize aşık ettirmek istiyorsunuz. Adet kanınızın ilk damlalarını bu erkeğe içirdiğiniz zaman kesinlikle size aşık olacak ve evliliği sona erecektir. Evliliği bitan kadın bu durumu farkeder ise yine adet kanının son damlalarını içirerek eşini evine ve kendisine geri döndürebilir.

Papaz Büyüsü çok eskidir ve birçok yöntemle yapılmaktadır. Sadece kadınız adet kanıyla değil farklı sembolik işaretlerle de yapılmaktadır. Ben Medyum Ahmet olarak diğer islam hocalarından farklı olarak bu büyüyü muskalarla değildi kendi özel çalışmalarımla yapmaktayım.

Çok etkili bir büyü olduğundan dolayı asla bilinmedik kimseler tarafından yapılmamalıdır. Aksi takdirde geri getirmeye çalıştığınız eşinizi sonsuza kadar kaybedebilirsiniz. Uzman bir medyum tarafından yapılacak olan büyüler ak yada kara olsun farketmez size % 100 sonuç verebilir. Fakat internette her önünüze gelene bu tarz işlemler yaptırdığınızda hem paranızı hemde manevi duygularınızı yitirmiş olursunuz.

Siz değerli kardeşlerime kendi özel çalışmalarımla yardımları sunmaktan gurur duyuyorum. Papaz büyüsü ile Ben Medyum Ahmet işlemlerimi sizlerin istekleri doğrultuda yaparak kesin sonuç veriyorum.

fatma Yay
Son derece kaliteli bir insan ve iyi bir medyum olan Ahmet hocamızı tavsiye ediyorum. Kendisi mısırda el ezher üniversitesinde eğitim almış gerçekten ilim sahibi ve büyüler konusunda uzman bir medyum aile içi ilişkiler, sevgili ve eşler arası problemler, kara büyüler ve daha bir çok alanda gerçek bir uzman. Yaptığı işlemler %150 olumlu sonuçlanır. Neden diyecek olursanız ben ve çevremden yaklaşık 14-15 kişi kendisiyle çalışma yaptık ve her alanda farklı çalışmalardı bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, kara büyü gibi bir çok alanda çalışıldı ve bütün işlemeler başarı ile sonuçlandı. Bu yüzden kendisini şiddetle tavsiye etmekle birlikte çalışmasanız bile tanışmanızı tavsiye ederim.

bottom of page