top of page
sabun büyüsü

Sabun Büyüsü Nedir? 

Sabun büyüsü ismi gibi bir sabun ile yapılmakta olan büyü çeşididir ve kara büyü kategorisinde yer almaktadır. Kara büyü kategorisi içerisinde bulunmakta olan büyüler kötü emeller için yapılmaktadır. Sabun büyüsü en fazla kin güdülen bir kişiye zarar verebilmek için kullanılmaktadır ve tarihi günümüzden çok eskilere dayanmaktadır. Ayrıca bu büyü evli çiftlerin arasını bozmak, kazancı çok iyi olan bir kişinin işlerini alt üst etmek, bir şahsın bahtını ya da kısmetini kapatmak üzere de pek çok alanda aktif olarak kullanılabilmektedir. Sabun büyüsü yapımı çok fazla teferruat istese de yapıldıktan sonra etkisi çok kuvvetlidir. Sabun büyüsü yapılan bir şahıs yavaş yavaş sabun büyüsünden beklenilen sonuca doğru gider ve en sonunda büyü görevini tam olarak yerine getir. Sabun büyüsü yapılan evli çiftler yoktan bir sebepten ötürü ayrılık aşamasına gelirler. Yine bu büyü uygulanan kin güdülen bir kişi psikolojisini tamamen yitirerek, belki de intihar edecek bir hale gelebilmektedir. 

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır? 

Bizler her ne kadar bu yazı içeriğimizde siz kıymetli okurlarımıza sabun büyüsünün yapımı hakkında bilgi paylaşımı yapsak da İslam dinine göre büyünün iyisi ya da kötüsü olsun günah olduğundan ötürü kesinlikle yaptırmamanızı önermekteyiz. Sabun büyüsünün yapımını anlatmadan evvel bu büyü için burada paylaşacağımız yapımı ile alakalı bazı ana noktaları kesinlikle sizler tek başınıza yapmayınız. Çünkü bu büyü çok kuvvetli bir büyüdür ve yanlış bir uygulama sonucunda size ters etki olarak dönebilir. Yani sabun büyüsünü siz bir başkasına yaptırmaya çalışırken kendinize karşı yaptırmış bir hale dahi gelebilirsiniz.  

Bizler siz değerli okuyucularımıza burada sabun büyüsünün evli olan iki çiftin arasını bozmak üzere olan yapımını anlatmaya çalışacağız. Sabun büyüsünün yapımına başlamadan önce bu büyüyü yapacak olan büyücü ya da medyumun öncelikle büyünün yapımında tercih edeceği ortam ya da mekan kesinlikle insan nüfusunun olmadığı, şehir yaşantısından uzak, içerisi susuz kalmış olan bir kuyu dibine yakın, ucube bir yerde bu büyünün yapımına başlaması gerekmektedir. Sabun büyünün yapımında Çarşamba gecesi saat 03:00 zamanı en uygun gün ve saat olacaktır. Bu şartlar yerine getirildikten sonra ilk olarak büyü yapılacak olan çiftlere ait ortak karede yer aldıkları bir adet fotoğraf gerekmektedir. Yine evli olan çiftlerin kullanmış olduğu bir adet eşya (gözlük, cüzdan, tırnak makası, vs.) gerekmektedir.

Çiftlerin vücutlarından alınmış olan bir parça (deri parçası, tüy, kıl, tırnak, vs.) gerekmektedir. Çiftlerin ayrı ayrı anne isimleri, kendilerinin ayrı ayrı doğum tarihleri, evlendikleri tarih gibi bir takım kişisel bilgiler gerekmektedir. Ayrıca büyüyü yapacak olan medyumun kullanması üzere bir adet kalıp sabun (bu sabunun evli çiftlerin kullanmış oldukları sabun olması büyünün daha etkili olmasında daha iyi olacaktır, ancak bu sabuna ulaşılamıyor ise herhangi bir yerden alınmış temiz bir sabunda kullanılabilir.) gerekmektedir. İlk önce içerisinde incir ağacı sütü, defne yaprağı külü, soğan ve sarımsak kabuklarının küllerinin yer aldığı bir mürekkep yardımı ile çiftlerin ortak karede yer aldıkların resmin boş bir yerine yine çiftlerden alınmış olan bilgiler işlenmelidir. Daha sonra bu fotoğraf 1 gün bekletilmek üzere medyum tarafından temin edilmiş olan domuz kanında bekletilmelidir. İkinci olarak 1 gün bekletilen fotoğraf alınarak kurutulmalı ve ortadan ikiye yırtılmalıdır. Yırtılan fotoğrafın bir parçası sabunun bir yüzüne, diğer parçası ise diğer yüzüne çam sakızı yardımı ile yapıştırılmalıdır. Üçüncü olarak bu sabunun üzerine çiftlerden temin edilen diğer materyallerde eklenerek, medyum tarafından temin edilen domuz derisine sıkıca sarılıp, ardından da üzeri bir muşamba ile sıkıca sarılıp, büyü yapılan mekana yakın olan dibi susuz olan kuyu içerisine atılmalıdır. Böylelikle sabun büyüsü tamamlanmış olup, büyünün tutması beklenmelidir. Sabun büyüsü ortalama olarak 13 gün ile 31 gün arasında görevini tam olarak yerine getirmektedir. 

Adım sefa medyum Ahmet beyle bende çalıştım ayrıldığım sevgilimi geri getirmek için 8 gün sürecek bir işlem yaptırdım. Kendisi sözünün eri ve gerçek bir medyum 7. günün sonunda sevgilimi bana geri getirdi. Bu yüzden ben kendisini tavsiye ederim.

Sefa Yaman

bottom of page