top of page
uyku bağlama büyüsü

Uyku Bağlama Büyüsü

Uyku bağlama büyüsü, kişilerin gece boyunca uykusuz kalması için yapılan kara büyüler arasındadır. İyi niyetle yapılmadığı düşünülen ve bazen bazı kişiler için uykusuz kalınan geceler yüzünden hırsla yapılan büyü türleridir. Uykunun sağlık üzerindeki etkileri düşünülürse, uykusuz kalan ve uyumakta zorluk çeken kişiler için çok yönlü zorluklar ve sorunlar oluşabilir.

İlgili Başlıklar

Uyku Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüleri arasında yer alan ve çeşitli malzemeler ile yapılan büyü türleridir. Uyku bağlama büyüsü yapılması için kişinin isim, fotoğraf, saç teli veya herhangi özel eşyası ile işlem yapılır. Uykusuz kalması, hiç uyuyamaması için kara büyü tekniklerinde ruhsal varlıklara dair çalışmalar yapılmaktadır.

Korkutma büyüleri, huzursuzluk verme büyüleri gibi yapılan çalışmalar, genellikle eski çağlardan kalan kara büyü teknikleridir. Ateş büyüsü ve bebek büyüsü yine Eski Mısır dönemlerinden devam eden tehlikeli büyü türleri arasındadır.

Uyku Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Ağır tesiri olan büyülerde adeta zombi sendromu yaşanabilir. Uyku bağlama büyüsü dolayısıyla etkilenen kişiler gece boyu uyumadıkları gibi korkulardan dolayı dolaşır halde olabilir veya sıkıntılı- stresli geçebilmektedir. Cinler, perilerle yapılan kara büyüler, insanların zihinsel sağlığını ve psikolojilerini de etkilemektedir.

Yastık içine yerleştirilen muskalar veya kişinin evine, arabasına yerleştirilen muskalar, sabun büyüleri, tütsü büyüleri, çaput büyüleri gibi oldukça fazla uykusuzluk büyüleri vardır. Bu büyü türünden etkilenenler genellikle uzun süreli uykusuzluk çekerler. Uykusuzluk sendromu olarak nitelenebilir, karabasanlı uykular olabilir. Kabuslu rüyalar ve tamamen konforsuz uyku için yaptırılan acımaz büyülerdendir.

Uyku Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür?

 

Rüya alemine dayanan rüya çalışmaları yapmak etkili yöntemlerdendir. Uyku bağlama büyüsü çözmek için, profesyonel destek almak özenlidir. Zira kendi başınıza çözebileceğiniz bir konu olmayabilir. Uyku bağlama büyüsünde;

  • Gece ve gündüz uyuyamama,

  • Kabus ve korkulu uyku

  • Huzursuz sendromlar

  • Uykuda nefes gitmesi

  • Gece saatlerinde yatağa yatamama

  • Başkasıyla uyuyamama

Gibi farklı türler ve etkiler olabilir. Büyünün çözülmesi için kişinin aura okuması, geçmiş ya da yıldızname okuması yapılır. Ya da psişik görme teknikleri, duru görü ile bakılabilir. Hangi yöntemle yapıldığı anlaşılarak, çözülme sağlanır.

Uyku Bağlama Kolay Çözülür mü?

Uyku bağlama büyüsü çözme işlemleri, uygulayıcıya bağlı olarak fark eder. Ayrıca büyünün hangi tarihte yapıldığı ve ne kadar eski olduğu, kara büyü olup olmadığı gibi faktörler belirleyici olur. Örneği Eski Mısıra ait bebek büyüsü, yöntemiyle yapılan büyüler oldukça zor çözülen büyülerdir.

Ancak her büyünün mutlaka bir çözülme türü ve süresi vardır. Uyku bağlama büyüsü çözümü, işin ehli ilim bilen, rüya ve uyku çalışmalarında deneyimi olan kişiler tarafından yapılabilir büyülerdir.

Uyku Bağlama Büyüsü Geçince Ne Olur?

Uykuların düzene girmesi için uyku bağlama büyüsü çözdürülmelidir. Uyku kalitesi doğrudan artmaya ve her şeyden önemlisi gece uyku saatlerine uyumaya başlanır. Dinlendirici ve huzurlu uykuyu özleyen kişiler için çözme işlemi hemen yapılmalıdır.

Büyü bozulduktan sonraki günün şayet kişi zorla da olsa uyuyabilirse, daha hızlı etki göstermeye başlar. İlk bir haftada olumlu sonuçlar görülmeye başlanır.

Uyku Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Uyku bağlama büyüsü etkiler mi?

Uykusuzluk daimi hale gelmişse uyku bağlama büyüsü etkilemeye başlamıştır.

Uyku bağlama büyüsü geçici midir?

Uyku bağlama büyüsü tesirini göstermiş ise mutlaka çözdürme işlemi yapılmalıdır. Geçici değildir ve o yüzden uzun sürebilir.

Uyku bağlama büyüsü kaç günde düzelir?

Uykusu bağlanan ve uyuyamayan kişilere ayırma, soğutma veya kara büyü maksatlı yapılan çalışmalar, genellikle 7- 10 gün içinde çözülür.
Medyum Ahmet Whatsapp +90 536 574 7091

bottom of page