top of page
yılan büyüsü

Yılan Büyüsü Nedir? 

Yılan büyüsü isminden de anlayacağınız üzere enerji aleminde yaratılan ruhani varlıklara, yani İslam dinine göre cinlere kurban edilmek üzere yılan ile uygulanmakta olan büyü çeşididir. Yılan büyüsünün yapılma amacı çok geniş bir emele hitap etmektedir. Bu sebepten ötürü belirli bir yapımı bulunmayan yılan büyüsü sadece kara büyü kategorisinde olan özelliği ile bilinmektedir. Yılan büyüsünün kesinlikle ak büyü kategorisinde yeri bulunmamaktadır. Yılan büyüsü genel olarak, evli olan çiftlerin arasını bozarak onları ayırmak, mutlu bir ailenin düzenini alt üst ederek mutsuz bir hale getirmek, rızkı ve şansı yerinde giden bir insanın tadını kaçırmak üzere yapımı tercih edilmekte olan bir çeşididir. Yılan büyüsü genellikle Hristiyan dinine mensup olan büyücüler ya da medyumlar tarafından yapılmaktadır. Ancak bu büyünün yapım diline ve ilmine sahip olan diğer büyücüler ya da medyumlarda yılan büyüsünü yapabilmektedir. 

Yılan Büyü Nasıl Yapılmaktadır? 

Yılan büyüsünün yapımı için öncelikli olarak şu uyarıda bulunmamızda yarar vardır ki bu büyüyü kesinlikle tek başınıza ilminiz ya da bilginiz olmadan yapmaya kalkışmamalısınız. Şayet bu uyarımıza uymayıp, tersini yapmaya çalışırsanız yılan büyüsü size doğru ters bir biçimde dönebilir ve sizi istemediğiniz durumlar içerisine sokabilir. Yılan büyüsünün yapımı için yapımında önce bu büyü yapılacak olan şahıstan bir takım bilgi ve envanterlerin edinilerek, yılan büyüsünü yapacak olan büyücüye ya da medyuma teslim edilmesi gerekmektedir. Büyü yapılacak olan kişinin anne ismi, baba ismi, annesinin doğmuş olduğu tarih (gün, ay ve yıl şeklinde), babasının doğmuş olduğu tarih (gün, ay ve yıl şeklinde), kendisinin ismi, kendisinin doğduğu tarih (gün, ay ve yıl biçimde), yılan büyüsü yapılacak olan kişiye ait net bir biçimde olan kağıt üstü fotoğrafı, büyü yapılacak olan kişiden temin edilecek olan şahsi eşyası (tokası olur, çantası olur, kıyafet parçası olur, fark etmez), büyü işleminin gerçekleşeceği şahsın vücudundan alınmış olan parça (ten parçası olur, saç teli olur, sakal kılı olur, kişiye ait olan tırnak olur, fark etmez) gibi bilgi, belge ve envanterlerin yılan büyüsü öncesi edinilmesi gerekmektedir. Bunların yanı sıra bu büyünün yapımını üstlenen büyücünün ya da medyumunda bir takım materyalleri büyü öncesi edinmesi gerekmektedir. Bu materyallerin ya da envanterlerinde ne olduğu hakkında bilgiyi ise yılan büyüsünün yapım işlemini bizler siz değerli ve kıymetli okurlarımıza anlatırken göreceksiniz. 

Yılan büyüsünün yapımında ilk önce zehirli olduğundan emin olunan bir yılanın zehri yılan büyüsüne has yapılmış olan metal bir kap içerisine akıtılmalı ve üzerine de kurban edilen aynı yılanın kanı akıtılmalıdır. Daha sonra ise bu kabın içerisine bir miktar incir ağacı sütü ile birlikte kül edilene dek yakılmış olan soğan ve sarımsak kabuklarının külleri bırakılmalı ve üzerine yanıcı bir madde (kolonya olabilir) dökülerek bir süre yanmaya bırakılmalıdır. 

Yılan büyüsünün ikinci etabında ise büyü yapılan kişinin fotoğrafının boş bir alanına yine büyü işlemi gerçekleştirilecek olan kişiden alınmış olan şahsi bilgilerinin özel bir mürekkepli kalem yardımı ile işlenmesi gerekmektedir. Daha sonra bu fotoğraf sönen yılan büyüsü sunak kabının içerisine koyularak 1 gün boyunca bekletilmelidir. 

Yılan büyüsünün üçüncü kısmında ise sunak kabından büyü yapılacak olan şahsın fotoğrafı çıkarılarak kurutulmaya alınmalıdır ve fotoğraf kuruduktan sonra kurban edilen zehirli yılanın derisine sarılarak en yakında bulunan bir mezarlığa gömülmelidir. Böylelikle yılan büyüsü tam anlamı ile yapılmış olup etkisi 16 gün ile 61 gün arasında tam olarak kendisini göstermektedir. 

bottom of page