top of page
soğutma-büyüsü

Soğutma Büyüsü, çok uzun dönemlerden beri yapılmaktadır. Eski zamanlarda birbirini çekemeyen insanlar arasında yaygın olmakla birlikte en kötü şekilde yapılmaktaydı.

Günümüzde Soğutma Büyüsü genellikle gelinini istemeyen kaynana tarafından ya da eşini annesinden uzaklaştırmak için gelin tarafından, eşler arasında, arkadaşlar arasında yapılmaktadır. Ben Medyum Ahmet 28 yıllık tecrübemde çok fazla Soğutma Büyüsü yaptım. Ailem büyüler konusundaki uzmanlığı ile tanınırdı. Onlardan bu bayrağı teslim alalı tam 28 yıl oldu ve elimden geldiğince bu ilmin hakkını vermeye çalışıyorum.

Arkadaşlar öncelikle bana geliş şekliniz ve sorununuz ile size nasıl bir Soğutma Büyüsü yapacağıma karar veriyorum. Tabiki ilk olarak bir bakım yapmam gerekir. Daha sonra büyü yaptırmak istediğiniz kişi ile ilgili birkaç bilgi aldıktan sonra yolumuza devam edebiliriz. Yapılışı bakımından Soğutma Büyüsü kara büyülerdendir. Fakat bazı Soğutma Büyüleri ak büyüler arasına girebilmektedir.

Ben size bir un ile kişiyi nasıl uzaklaştırır ve soğutursunuz onu anlatacağım. Sevgili arkadaşlar öncelikle büyü yapılacak kişinin kendi adı ve soyadı, annesinin adı ve soyadını aldıktan sonra bir adet vesikalık fotoğrafını alıyoruz. Kağıda yazılan kendi ismi ve annesinin ismini bir tabak içindeki una yerleştiriyoruz. Daha sonra fotoğrafının üstüne birkaç tılsımlı söz yazıp fotoğrafı en ufak parçalara bölüyoruz. Fotoğraf parçalarınıda bu unun içine yerleştirdikten sonra bir gece boyunca tılsımlı sözler ve ruhani varlıkların yardımı ile bekletiyoruz. Sabaha kadar ruhani varlıklar herşeyi çözecektir.

Daha sonra isterseniz büyü yaptırdığınız kişiyle sürekli görüşme haliniz varsa bu undan bir poğaça yada ne isterseniz yapıp yedirebilirsiniz. Soğutma büyüsü yedirme işlemi ile daha hızlı etki etmektedir. Bunu gibi birçok büyü çalışmalarıyla sizlerinde her türlü problemlerinde yanınızda olup tüm sorunlarınızı kökünden çözeceğim. Ben yıllarımı medyumluk ilmine adadım.

Şimdi internette her köşede medyum olduğunu iddia eden şarlatan dolu. Bunlar hergeçen gün artmakla birlikte maalesef işini iyi yapan medyumları da karalamaya devam etmektedirler. Bunlara 28 yıldır meydan vermedim. Bu saatten sonra da vermeyeceğim. Benim tek amacım özel yeteneklerimle sizlere çözüm sunmak.

Soğutma Büyüsü ile sizlerden gelen talepler doğrultusunda yapacağım işlemlerle % 100 garanti veriyorum.

Semra

Zaten adam gerçekten bu işi yaptığını kendi hesabını vererek kanıtlıyor bu benim için büyük güvenilirlik
bottom of page